Kale’nin yeni Anise Serisi ile stilinizi mutfağınıza yansıtın

Kale Mutfak

Kale Mutfak Mobilyaları Anise Serisi

Modern teknolojisi ve zengin ürün seçenekleri ile tüketicilerin beğenisini kazanan Kale Mutfak Mobilyaları, yeni serisi Anise ile evlerde estetik, konforlu ve sakin bir mekanın yaratılmasına olanak sağlıyor. Sunduğu kullanım kolaylığı, zengin modül seçenekleriyle tüketicilerin ilgisini çeken Anise, evlerin stilini değiştiriyor.

Mutfağında sıcak renkleri sevenlerin tercihi olan Anise Serisi, teak ve beyaz laminant kapak kombinasyonları, akrilik tezgahı ve şık kulpları ile sade ve yalın bir çizgiye sahip. Natural meşe, zebrano, kiraz dokulu doğal ve koyu kahve renk alternatifleriyle sunulan bu seri, zengin iç aksesuarları, boy dolabı ve ada ünitesinde kullanılan dolaplarla mutfaklarda ihtiyaç duyulan depolama alanına olanak sağlıyor. Farklı raf sistemiyle günlük ihtiyaçların ulaşılabilir olmasını sağlayan Anise Serisi, ada sistemi ile de mutfağınızı sadece pişirme alanı değil aynı zamanda aileniz veya dostlarınızla vakit geçirebileceğiniz bir yaşam alanı haline getiriyor.  

Zengin modül seçenekleri, laminat kapaktaki kalitesi ve kusursuz işçiliği ile ön plana çıkan bu yeni seri tüketicilerin hayatlarını rahatlatmayı hedefliyor.

Kale Mutfak Mobilyaları Hakkında:

2007 yılından bu yana 100.000 m² açık alan 15.000 m² kapalı alan üzerine kurulu, ileri teknoloji makine parkı ile yıllık 120.000 modül üretme kapasitesine sahip olan Kale Mutfak Mobilyaları üretim tesisleri, Türkiye’nin en teknolojik boya-cila hattından birine sahiptir. Bunun yanı sıra çevre koşullarına da önem verilen tesislerde, Çevre Bakanlığı’nın belirlediği değerler uygulanıyor. Üretimde çıkan firelerini uygun prosesler sonucu ısı enerjisine dönüştüren Kale, atık gazların filtrelenmesini ve diğer atıkların arıtılmasını sağlıyor. Verimi yüksek motorlar ve fabrikadaki şeffaf çatı sayesinde faydalanılan gün ışığından enerji tasarrufu da yapılıyor. 

Kale markasının verdiği güvence ve güçlü bayi dağıtım ağı ile insan ve doğa için tehlike teşkil etmeyen E1 normlarında üretim yapan Kale Mutfak Mobilyaları, en kaliteli hizmet ve en kaliteli ürün birleşimi ile yapı sektörü pazarındaki tüketicilerin konfor, estetik ve işlevsellik ihtiyaçlarına optimum çözümler sunuyor. Kale Mutfak Mobilyaları, İstanbul, Ankara, İzmir, Trabzon, Ordu, Şanlıurfa, Gaziantep, Balıkesir’de yer alan bayileri ile farklı aksesuar, tezgah ve yüzey seçeneklerini her zevke hitap eden ürünleri tüketicilerine ulaştırıyor.

Ayrıntılı bilgi için: Grup 7 İletişim Danışmanlığı, Nazan Ergülen Şarman 0212 292 13 13 / 0532 553 18 40, nsarman@grup7.com.tr

www.kale.com.tr

About author View all posts

brc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.