Arçelik’ten Parmak İzi Bırakmayan Inox Ankastre Serisi

Arçelik - Parmak İzi Bırakmayan Ankastre Serisi

Arçelik - Parmak İzi Bırakmayan Ankastre Serisi

Türkiye’nin ilk ankastre mutfak cihazları üreticisi ve yurtiçi ankastre pazarının lideri Arçelik, ankastre gamında kendi geliştirdiği üstün teknolojisi ve çarpıcı tasarımları ile fark yaratırken, “parmak izi bırakmayan inox ankastre ürünler” ile tüketicilerinin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor.

Daha önce üretimine başladığı inox ankastre bulaşık makinesi, geniş gardırop tipi buzdolabı, 70 ve 84 cm genişliğindeki buzdolabı ürünlerinin yanı sıra, ankastre fırında ve davlumbaz da parmak izi bırakmayan inox uygulamasına geçen Arçelik, böylece Türkiye’deki ilk parmak izi bırakmayan ankastre ürün gamını tamamlamış oldu.

Arçelik - İnox Serisi

Arçelik - İnox Serisi

Bundan böyle pişirici ürün grubunda da parmak izi derdini ortadan kaldıran ankastre fırınlar ile birlikte ürün gamını tamamlayan Arçelik, özel inox kaplamalı cihazları ile leke ve parmak izlerinin görünürlüğünü ortadan kaldırabilmesiyle, ürünlerin tasarım zenginliğini vurgulayacak şekilde mutfaklarda yerini alıyor. Sadece kuru bir bez yardımıyla kolayca temizlenebilen ürünlerin üzerinde oluşabilecek zorlu lekeler ise günlük mutfak temizleme malzemeleriyle kolayca silinebiliyor.

Ayrıntılı bilgi için; www.arcelik.com.tr

About author View all posts

brc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.