LG’den Kendini Ütü Zanneden Çamaşır Makinesi

LG - Çamaşır Makinesi

LG - Çamaşır Makinesi

LG‘nin ürettiği “kendini ütü zanneden çamaşır makinesi” sloganıyla tanıtılan bu çamaşır makinesi iki işi birarada yaparak size büyük kolaylık ve zaman kazandırıyor. LG çamaşır makinesi antialerjik, bebeğiniz için özel program, buharlı tazeleme, direct drive motoru, buharlı yıkama ve kazan temizleme gibi özellikleriyle ve siyah rengiyle öne çıkıyor.

ANTİALERJİK YIKAMA İLE ALERJENLERDEN KURTULUN
Giysileriniz üzerindeki akar, hayvan tüyü, polen gibi allerjenler yüksek sıcaklıktaki su ve başka makinelerde olmayan buharlı yıkama özelliği ile giysilerinizden derinlemesine arındırılır. Anti alerjik yıkamanın başarılı sonuç verdiği BAF (İngiliz Allerji kurumu) tarafından onaylanmıştır.
BEBEKLERİNİZ İÇİN ÖZEL PROGRAM
Bebek programı sayesinde çamaşırlarınızı sadece sterilize etmekle kalmazsınız. İdeal sıcaklıkta ki durulama programı ile bebeğinizin hassas cildi için zararlı olan deterjan artıklarından da kurtulursunuz ve tüm bunları bebeğinizin narin çamaşırlarını koruyan özel tambur hareketi ile yaparsınız.
BUHARLI TAZELEME
Gün içerisinde çamaşırlarınızın üzerine kötü kokuları ve kırışan çamaşırlarınızı 20 dakika gibi kısa bir sürede su ve deterjan kullanmadan sadece buhar ile havalandırır.
DIRECT DRIVE MOTORU
Çamaşır makinalarında devrim yaratan Direct Drive motor teknolojisi ile kayış ve kasnak gibi sorun çıkaran parçalardan kurtulun. 10 yıl garantili bir makineniz olsun.
BUHARLI YIKAMA
Bu özellik sayesinde çamaşırlarınızı sadece su ile değil, su ve buhar karışımı ile yıkarsınız.
KAZAN TEMİZLEME
Bu Teknolojisiyle LG kazan içinde oluşucak küf ve tosik maddelere geçit vermiyor. Yüksek sıcaklıkdaki buhar ve yüksek devirde dönme hızı sayesinde kazanın her köşesini kendi kendine sterilize ediyor.

Arıntılı bilgi için : tr.lge.com

Müşteri Hizmetleri. 444 6 543

About author View all posts

brc

1 CommentLeave a comment

  • bu ürünün fiyatı ne kadar acaba? herhangi bir bilgiye raslayamadım yardımcı olursanız sevinirim ii çalışmalar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.