İtalyan İndesit Prime Beyaz Eşya Serisi Türkiye’de!

 

Ünlü İtalyan tasarımcı Giorgetto Giugiaro’nun Indesit için tasarladığı yeni beyaz eşya serisi “Indesit Prime”, Türk tüketicisiyle buluştu. Ankastre fırın, davlumbaz, ocak ve bulaşık makinesi ile solo bulaşık ve çamaşır makinesinden oluşan yeni seri Indesit Prime, sunduğu akıllı çözümler ve kullanım kolaylığı ile 2009’un en iddialı mutfak çözümleri arasına girmeyi hedefliyor.

Indesit Company’nin 1993 yılından beri birlikte çalıştığı ünlü İtalyan tasarımcı Giorgetto Giugiaro tarafından tasarlanan yeni serisi “Indesit Prime”, zarif ve modern tasarımı ile mutfaklarda estetiği ve yüksek performansı bir arada sunuyor. Solo ürünler kanalında Avrupa’da lider konumda olan Indesit, tüketiciye sunduğu sıra dışı ankastre serisi ile var olan ürün yelpazesini daha da genişletiyor. Ankastre fırın, davlumbaz, ocak ve bulaşık makinesi ile solo bulaşık ve çamaşır makinesinden oluşan yeni seri Indesit Prime, en son teknolojileri içeren detayları, sunduğu pratik çözümleri ve kolay kullanım özellikleri ile 2009’un adından en çok söz edilen mutfak tasarımları arasına girmeyi hedefliyor. 

 


Indesit Prime’dan Yüksek Teknolojili Ürünler
Indesit Prime Bulaşık Makineleri

Indesit, marka değerleri arasında yer alan “doğa”ya bu ürünle de önem verirken, aynı zamanda en iyi yıkama çözümünü sunuyor. En ideal yıkama için makine içindeki akıllı sensörleri ile yıkama suyunun içindeki kiri sürekli ölçen Prime Serisi Bulaşık Makineleri, suyu ve deterjanı bu ölçümlere göre ayarlayarak, hem kusursuz temizlik hem de enerji ve zaman tasarrufu sağlıyor. Üstelik, 14 kişilik yemek takımı kapasiteli yeni modeller de geliştirildi. Akıllı teknoloji sayesinde yeni ürünler artık çok sessiz.

Indesit Prime Çamaşır Makineleri
Çamaşır ve kirlilik miktarına göre, su, enerji ve zaman ayarı yaparak yıkama sağlıyor. A+ enerji sınıfıyla çalışan yeni nesil ürünlerde her çeşit giysi için özel programlar tasarlanmış. Jeans, yünlü, ipekli, mont-yağmurluk programı gibi pek çok program bulunuyor. Akıllı teknoloji ile geliştirilen Prime Serisi 8 kiloya varan geniş kapasiteli modellerden oluşuyor. Akıllı teknoloji sayesinde yeni ürünler artık çok sessiz.

Web sitesi: www.indesit.com.tr

 

kaynak: raf.arkitera

About author View all posts

gkc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.