Hoover’dan Çevreci Bulaşık Makinesi

Hoover - Beyaz Eşya

Hoover - Bulaşık Makinesi

Hoover Green, 10 lt. suyla 15 kişilik bulaşık yıkayarak doğayla uyum sağlıyor. Şık tasarımıyla da mutfaklarınıza çevreci modernizmi getiriyor. Hoover, 1900’de Amerika’nın küçük bir eyaleti olan Ohio’da, Kuzey Amerika’nın ilk elektrikli süpürgesini üreterek faaliyetine başladı. Kısa sürede, ürünlerinin başarısı sayesinde ev aletleri alanında en tanınmış markalardan biri haline geldi ve faaliyetlerine İngiltere’deki ilk Avrupa şirketiyle başladı.

Bu uluslararası atılım sayesinde Hoover yer temizliği için elektrikli ev aletlerinde dünya lideri durumuna geldi. Avrupa’da çamaşır makinesinde lider konuma yükseldi. Daha sonra ürün yelpazesini geliştirerek çamaşır makinesi, kurutucu, buzdolabı ve derin dondurucu gibi büyük ev aletleri üretimine başladı. Günümüzde Hoover, yıllık 2 milyondan fazla elektrikli ev aletinin kendilerine ‘yuva bulduğu’ tüm Avrupa ülkelerinin pazarlarında mevcuttur.

Ayrıtılı bilgi için : www.hoover.com.tr

About author View all posts

brc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.