Moneta ile Sağlıklı Yemekler ve Pratik Mutfaklar

Moneta - Pro Tencere Takımı

Moneta - Pro Tencere Takımı

Moneta - Ceramica Tencere Seti

Moneta - Ceramica Tencere Seti

Moneta markasının geniş tencere yelpazesinden size en uygununu seçerek mutfak hayatınıza hem kolaylık hem de ekstra sağlık katabilirsiniz. İtalyan mutfağının yemek pişirme kültürünün önde gelen isimlerinden Moneta, 1875’ten beri yarattığı çizgisini, ürünlerini ve geçmişini günümüzün modern teknolojileri ile geleceğe taşıyor. Yüksek kalite standartlarında üretilmiş Moneta tencere ve tavaları, doğaya dost, sağlıklı üretilmeleriyle enerjik ve pratik mutfaklar oluşturuyor.

Extra kalın farklı  şekillerdeki alüminyum gövdeleri, özel dış kaplamasıyla ısıya son derece dayanıklı Porselen Emaye, iç kaplaması Teflon Extra, iç yüzeyi Ceramica kaplı özel yapımlarla Moneta yıllardır, çok sayıdaki ürün çeşidi ile dünya mutfaklarında vazgeçilmez bir yer edinmiştir.

Buharlı tencere, ızagara tepsisi, dumansız ızgara, rosto tenceresi, paella tavası, Çin woku, balık tavası, wok tava, bebekler için özel seri tencere ve tavalar, yumurta tavaları, ısı göstergeli tencere ve tavalar, İndüksiyon ocaklar için tencere ve tavalar, prfesyoneller için setler ve daha pek çok çeşitli pişirme grubuyla mutfağınızda size özel alanlar sağlıyor.

Ayrıntılı bilgi için : www.monetaturkey.net

About author View all posts

brc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.