Her Yaştan Aşıklar için Porland Kaya&Maya Koleksiyonu

Porland - Kaya&Maya Yemek TakımıPorland markasının dikkat çeken koleksiyonlarından biri olan Kaya&Maya Koleksiyonu ile Sevgililer Günü’ne bu sevimli hediyeyle başlayabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesine sahip koleksiyondan istediğiniz parçasını alarak kendi takımızı oluşturabilir veya en çok beğendiğiniz ürünü alarak bu koleksiyonu vezgeçilmez kılabilirsiniz. Yemek takımı, banyo takımı ve kahvaltı takımı yapabileceğiniz gibi Kaya&Maya Koleksiyonu ayrıca, mutfak önlüğü, saat gibi çeşitli aksesuarlar da sunuyor. Tasarımcıları Kaya ile Maya’nın aşk hikayesini şöyle anlatıyor:

Aşık kuşlar her gün ağacın dallarında buluşup, daldan dala neşe ile uçarlardı.Gün boyu ortalarda gözükmeyen kuşlarını merak eden Kaya ile Maya ertesi gün birbirinden habersiz kuşlarını izlediler.Kuşlar her gün olduğu gibi ağacın dallarına uçtular Kaya ile Maya da kuşların peşinden ağaca geldiler. İlk defa ağacın altında karşılaşan Kaya ile Maya tıpkı aşık kuşlar gibi birbirini gördükleri anda aşık oldular. Ve sonra; bir anda başladı sonsuz aşk, kıpır kıpırdı kalpler ilk yemeğin heyecanıyla…

 

Detaylı bilgi için:  www.porland.com.tr

About author View all posts

brc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.