Bürosit – Yeni Seri Kanepeler

Ergonomi, estetik ve kalite normlarına verdiği önemle ofis koltukları üreten ve tasarımlarında sürekli iyileştirme ve yeniliği ön planda tutan Bürosit, yeni ürünlerini kullanıcılarla buluşturmaya hazır.

Elit
Bürosit’in minimalist dokunuşlarla devam ettirdiği tasarım çizgisinin bir başka yönü de düz ve basit formların egemen olduğu ve oturma eyleminin ön planda tutulduğu ofis koltukları meydana getirebilmek. Elit, sadeliğin ve çizgiselliğin bir sentezi. Tekli, ikili ve üçlü seçenekleriyle ofise kübizmin etkilerini taşıyan Elit ile kullanıcının karşısına değişmiş bir kanepe formu çıkıyor.

Globe
Gösterişli ayakları, tamamen kendine özgü ve komplike döşeme yapısı ile sadece yapısal değil, görsel olarak da zevkli ofislerin tercihi olabilecek bu yeni tasarım; tekli ve ikili seçenekleriyle kullanıcılarına sunuluyor. Modern çizgisi ve minimal yapısı ile Globe; evrensel oluşu estetiğinde gizli, ergonomiden ödün verilmeden hayata uyarlanmış özel bir kanepe.

Cloud
Bürosit’in yeni ürülerinden; tasarımı esnasında oturma eylemi üzerinde yoğunlaşılmış, basit bir forma sahip ve bireye özgürlük hissi aşılayan 3 kişilik, 2 minderli bir kanepe çeşidi olan Cloud, yumuşak dokusu ve konforuyla ofiste rahatlığın ve estetiğin merkezi olmaya aday bir yapı sergiliyor.

Turner
Bürosit’in yeni tasarımları arasında yer alan Turner; düz ve yalın hatlara sahip bir ofis mobilyası. Kolçakları içine gizlenmiş çekmeceleri ile 15lt’lik bir saklama haznesini müşterisinin kullanımına sunan Turner, küp ve silindirin sentezi olması sebebiyle, geometrik çizgileri bünyesinde barındırıyor.

Bürosit’in kullanışlılık ilkesiyle birebir örtüşen yapısı ve rahat kullanımı ile estetiği fonksiyonel kılan Turner, geleceğin ofis mobilyaları arasında sayılıyor.

Style
Tasarım fikri, Bürosit’in “s” harfiyle şekillenen ve ikonik bir ürün olma özelliği taşıyan Style ile Bürosit, bir yandan farklı ve denenmemiş ürünler sunabilmenin keyfini yaşarken; bir yandan da tasarımda sınırları zorlamak adına güzel bir keşfe çıkıyor. Bekleme koltuğu olarak tasarlanan Style, ofise renk ve hareket katan, beklemeyi eğlenceli bir proses haline getiren yepyeni bir ofis mobilyası.

Yenilikçi bakış açısı, kaliteyi en büyük öncelik olarak tanımlayan yönetim anlayışı ve kullanıcısının tüm ürünlerde %100 ergonomi, konfor ve estetiği yaşaması için gerçekleştirdiği ar-ge çalışmaları ile Bürosit, gün geçtikçe tasarımlarına yenilerini ekliyor; estetik, fonksiyonellik ve yaratıcılık temaları Bürosit koltuklarını geleceğe taşıyor.

kaynak: raf.arkitera 

About author View all posts

gkc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.