Yataş’tan Göz Alıcı Yatak Odaları


Yeni bir eve geçildiğinde; evin salon dışında kalan odalarından en büyüğü, en fazla ışık alanı yatak odası olarak belirlenir ve öyle kurgulanır. Çünkü yatak odası; ev içindeki ağırlık noktalarından biridir ve en önemlisi kişiye özeldir. Yataş‘ın 2008 yatak odası koleksiyonu da bu ayrıcalıklı mekanı en şık şekilde dekore edecek modellerden oluşturulmuş.

Yataş Elissa Yatak Odası

Yataş Elissa Yatak Odası Takımı 3.093,00 YTL

Yatak odaları; gün sona erdiğinde kendiniz ile baş başa kalabildiğiniz bir huzur köşesi olarak belirginleşiyor. Bir sonraki güne bedeninizi ve ruhunuzu hazırlamaya başladığınız yer de yine yatak odanız… Yataş’ın bu kadar önem taşıyan mekana özel çalışmaları da yenilenme, tazelenme gereksinimlerini destekleyen estetik ve konforlu ayrıntılarla donatılmış.

Doğallıkla iç içe modern çizgiler:Elissa

Başlıklı bir karyola, iki komodin, geniş aynalı ve sürme kapılı bir gardırop, şifoniyer ve puflu tuvalet masası… Saydığımız üniteler Elissa modelini oluşturuyor. Modelde kullanılan wenge renk, doğal bir hava yaratıyor. Bu doğal havayı tamamlayan ince ve modern çizgiler ise göz zevkini okşuyor. Gardırobun tasarımında kullanılan geniş ayna, odanız küçük olsa bile mekana derinlik katıyor. Tüm tasarım detayları ile Elissa; odayı tek düzelikten uzak bir noktaya çekiyor. Alternatif renk seçeneği olarak, yine doğallığın izlerini taşıyan Akçaağaç çalışılmış.

Yataş Amentes Yatak Odası Takımı

Yataş Amentes Yatak Odası Takımı 4.090,00 YTL

Sıcak bir ortam için: Amentes

Koleksiyonunun en yeni tasarımı Amentes… Amerikan meşe renginde üretilen modelde kalınlaştırılmış panel kullanılmış. Bu sayede hem sağlamlığı hem de estetiği artırılmış. Kapaklarda yer alan high gloss malzeme, dikkatleri çekmenin şık yollarından… Gardırobun orta iki kapağında tercih edilen boy aynası ile işlevselliğin de artırıldığı Amentes; zarif çizgileri ile öne çıkıyor. Modelin ayak ucu pufu açık olarak tasarlanmış ve aynı zamanda vitrin özelliği de taşıyor, dekoratif amaçla kullanılabiliyor. 2 adet komodin ve 1 adet şifoniyer takımı tamamlıyor.

Yataş Quadro Yatak Odası Takımı

Yataş Quadro Yatak Odası Takımı 3.324,00 YTL

Wenge, zeytin ile buluşuyor: Quadro

Wenge ve zeytin rengi ahşabın mükemmel uyumunu başarılı bir şekilde yansıtan Quadro, sürme kapılı gardırobu ile dar alan sorununa da çözüm getiriyor. Karyolaya dilerseniz; amortisörlü baza mekanizması dahil edilerek sandıklı bir karyola olarak da tercih edebiliyorsunuz. Modelin gövde sistemi sayesinde, dolap içi rafları isteğinize göre ayarlamak, ayakkabılık opsiyonu gibi uygulamalara ulaşmak da mümkün oluyor.

Yataş Smart Derili Yatak Odası Takımı

Yataş Smart Derili Yatak Odası Takımı 5.370,00 YTL

Derinin asaleti: Smart

Alışılmışın dışına çıkma isteği; Yataş’ın Smart modelini üretmesinin ana nedenlerinden biri… Siyah derinin, ahşap ayaklar ile tamamlanmasıyla modern ve şık bir anlatıma ulaşılmış. Mekanı tamamlayan üniteler tuvalet masası, şifoniyer ve 2 adet komodin… Özel tasarıma sahip ayna ve puf ise takıma farklı bir bakış açısı katıyor. Pufun kapalı hali ile normal bir puf görüntüsüne sahip olduğuna aldanmayın sakın… İçini açtığınızda karşınıza çıkan tepsi, özel ve unutulmayacak anlar için…

www.yatas.com.tr

Kaynak: Homeshowroom

About author View all posts

gkc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.