Elite Concept’le Bahçeler

Elite Consept Bahçenizde

 

Ev dekorasyonunda ihtiyaç duyulan bir çok ürünü bir araya getiren Elite Concept; bahçeler için de birbirinden şık tasarımları beğeniye sunuyor. Markanın bahçe koleksiyonu içinde sandalyeler, doğal malzemeden üretilen ahşap mobilyalar, renk renk saksılar, fonksiyonel masalar ve stil lambaların yanında hamak, salıncak, şezlong ve barbeküye kadar uzanan bir yelpaze yer alıyor.

Elite Concept’in, büyük bir parçasını oluşturan Elite Home&Garden’ın peyzaj konusundaki deneyimli ekibi bahçeleri baştan yaratıyor.

Elite Concept içersinde, Elite Home&Garden, Tempur, Hamam, Uğur Antik,  Erteks, Maya Tekstil, Selvi Halıcılık, Lava, Vin Art, Serax, Unique Art, Home Teks, Villa Dekorasyon, Sanart, Pietra Kaikos, Tureks, Andrew Martin, Vatan Porselen,  Durance, Gül Güler, Odda, Cinisli, Geisha By Serengil, Lalay, Pepper Home, Schiedel Şömine, Kennethcobonpue, Organza, Rose Home, Eke, Casa De Ella, Bolsius, Kanca,  Dreams, Toprak Sanat Galerisi, Kahve Dünyası, Dünya ve Boyut Kitap Evleri gibi yer alan markaların yanında, Elite Concept’e özel Ango, Starbay, Mastro Raphael, Blanc D’ivorie, Bellora, Baltus, Iceberg, IHR, gibi yaklaşık 80 tane marka da bulunuyor.

İletişim:

Elite Concept
Adres: Yeşil Çimen sokak No:5 A Blok Kat:1 Fulya – Beşiktaş
İSTANBUL – Türkiye
Tel: 0212 267 01 80
Fax: 0212 267 02 08
Web: www.elitehomegarden.com

About author View all posts

gkc

1 CommentLeave a comment

  • yazık….ömrü veffa etmemiş kapanmış…. alışveriş camiası
    için büyük kayıp,ama takdiri ilahi hahaha……

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.