Braun’dan Multiquick 6’sı Birarada El Blenderi

Braun - Whisking Blender

Braun - Whisking Blender

Mutfakta geçirdiğiniz zamanı eğlenceye dönüştüren, karıştırma, doğrama, çırpma, kıyma, püre yapma özellikleriyle adeta bir orkestra gibi çalışan Braun Multiquick 6’sı 1 arada El Blenderi, buz kırıcı ataçmanı ile de özellikle yaz aylarında mutfaktaki sağ kolunuz olmaya devam edecek. Lezzetli limonatanızı, ya da taze sebze ve meyve su karışımlarınızı kısa sürede hazırlayacağınız buz parçalarıyla servis ederek, herkese tariflerinizi merak ettirecek.

6 farklı özelliğiyle mutfak dolaplarınızın yarısını işgal edip kullanılmayan aletlerin tüm işlevlerini tek gövdeyle kolayca halleden Braun Multiquick 6’sı 1 arada El Blenderi, lezzetli yemekleri, çorbaları, sıçratmayan ve çizmeyen metal çubuğu, kolayca kullanacağınız haznesi sayesinde basitçe karıştıracak, doğrayacak, çırpacak, kıyacak ve hatta püre yaparak hazırlayacaksınız. Üstelik peynirden ete kadar en sert ve eşit kesilmesi en zor malzemeleri bile sadece saniyeler içerisinde istediğiniz büyüklüğe ve kıvama getireceksiniz. Tüm bunların yanında özel vakumlama ataçmanı ve saklama kapları sayesinde yiyecekleri normalden 3 kat daha uzun süre ilk günkü tazeliğiyle saklayabilirsiniz.

About author View all posts

brc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.