Vecta Elektrikli Isıtıcılarla Ekonomi Sağlayın

Vecta - Elektrikli Isıtıcı

Vecta - Elektrikli Isıtıcı

Vecta elektrikli ısıtıclarla evleniz çok daha ekonomik olarak ısınacak. Çünkü Vecta, diğer ısıtıcılara göre % 80’e varan ekonomi sağlar. Eskiden ödediğiniz faturanın yaklaşık beşte birini ödersiniz. Gördüğü yüzeyi değil, bulunduğu mekânın tamamını ısıtır. Diğerleri belli bir açıda ve sadece siz önünde durduğunuzda sizi ısıtıp ışıklarının ulaştığı alan kadar yerleri ısıtırken, VECTA mekânın neresinde olursanız olun sizi ısıtır.

Çünkü enerjiyi aldığı andan itibaren bulunduğu ortamı ısıtmaya başlar. Kullanılan “Heatpowercell” (Moleküler Isı Transfer Sistemi) sayesinde ısıyı hızlı ve homojen olarak bütün mekâna yayabilme yeteneğine sahiptir. VECTA bulunduğunuz mekânı köşebucak eşit bir şekilde ısıtır. Dilediğiniz ısıya daha az enerji harcayarak ulaşır. Bu özelliğiyle siz gerçek ekonomi sağlarken, gelecek nesillerin kullanacağı enerji kaynaklarını da korumuş olursunuz.

Ayrıntılı bilgi için : www.vecta.com.tr

Müşteri hizmetleri : 0212 876 45 47

About author View all posts

brc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.