Sinbo’dan Yepyeni Küçük Ev Aletleri

Sinbo, yepyeni elektrikli düdüklü tencere, elektrikli meyve-sebze soyucu, elektrikli çay seti, ekmek yapma makinesi, dişi makinesi ve daha pek çok ürün çeşitleriyle Anneler Günü’nde ve hayatın her anında size hizmet etmeye devam ediyor.

Ayrıntılı bilgi için : /www.sinbo.com.tr

About author View all posts

brc

1 CommentLeave a comment

 • SİNBO YETKİLERİN DİKKATİNE

  Konu: Katı meyve sıkacağı aldığımıza pişman,

  Öz elektronik Simbo Yetkili servisin davranışları

  Katı meyve sıkacağı
  Model 3120
  Satın alınan yer: carrefour
  Servise gidiş tarihi:05/09/2009
  Servisten alını tarihi:13/10/2009
  Fiş numarası:00064

  Öz elektronik vermiş olduğumuz Katı meyve sıkacağı bize ait olmayan bize ait ise kullanılmış ve eksik olarak bize cihaz verdiler.

  Cihazın motor beklendiği söylüyordu ama Sizinle irtibata geçtikten sonra acil bi şekilde bu cihaz yapılmış burada kalmış unutulmuş hata olmuş diyerek cihaz teslim ettiler.

  Hata olabilir teslim aldıktan ertesi gün telefon açarak bu cihaz bize ait olmadığını kötü durunda her tarafının çizik olduğunu illettik bakalım araştıralım dediler bize geri dönmediler.

  Bunun telefon açarak not bıraktım arasın diye bunu bile geri dönmediler dönemezmişler işleri yoğunmuş, herkesi ararsa telefon faturasın yüksek geleceğini söyledi arayacaksın dedi biz arıyoruz ulaşamıyoruz.

  Cihaz götürerek gösterdiğimde bu cihaz sizin dediler biz cihazı bir kere kullandık ikici kez kullanmak istediğimizde çalışmadı teslim ettiğimizde çizik bile yoktu cihazımızda bizim yıllardır kullandığımız cihazlardan kötü durumda.

  Simbo dan yetkili gelebilir bakabilir isterseniz bu cihazı size gönderelim.

  Öz elektronik Katı meyve sıkacağının seri numarasının 3120 olduğu söylüyor, bende bu cihazın modeli 3120 dediğimde bu cihaz sizin diyerek 00064 seri numara fişte nerde yazıyo diye sorduğumda cihazda nerde dediğimde modeli gösteriyor cihazla numarası ile modeli ayırmamakta.

  Teslim süresinin 30 iş günü diyo 30 işgününü 3 ay olarak söylüyor simbonun özel çalışma günleri var ?, söylediği kendisi bile bilmiyor ne anlama geldiğini bu kadar tecrübesiz ve bilgisiz Simbo kesinlikle bir yerlere getiremez ne kadar satış hedefleriz yükseltseniz bu gibi yetki verilen servislerin sayesinde muhatap kalan müşteriler bir daha Simbo marka almayacağını düşünüyorum.

  20.10.20009 Saat 18.45 Eşim ile giderek görüşmelerimiz yaptık.

  Bize Öz elektronik yerinden Kovarak benim muhatabımız değilsiniz diyerek Nereye şikâyet ederseniz edin benim sorumluğum değil dedi.

  Eşim 21.10.2009 mail atmış sizden gelen cevap Öz elektronik uğrayın Yardımcı olacak Biz size mail attığımızda cihazı telim alabildik. İş yerin den kovulan müşteriniz kötü sözler söyleyen bilinçsiz ve müşteri ilişkisi bilmeyen kişiye gitmemizi söylüyorsunuz, gerekeni yapacak. Biz öz elektronik ile görüşmek istemiyoruz. Gerekirse biz Simbo markasını cihazını kullanmayız. Biz Simbo‘un buna bir çözüm bulacağınıza inanıyoruz.

  Biz bu cihazı kullanmak istemiyoruz. Adres gönderin Katı meyve sıkacağını geri gönderelim.

  Sibo Yetkili Servis DENZİLİ ‘de Öz elektronik sizleri çok kötü temsil ediyor.

  Gerekli işlemlerin Yapılması

  Mağduriyet’imizin Giderilmesi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Eric Chou