Optiflame ile Elektrikli Şömine Devri

Optiflame - Elektrikli Şömine

Optiflame - Elektrikli Şömine

Optiflame Elektrikli Şömine Koleksiyonu, 2009 sezonunda yeni modellerin eklendiği “Plazma” ve “Giydirmeli” serilerinin yanı sıra yepyeni bir teknoloji ile üretilen üç boyutlu alev efektine sahip Opti-myst Serisi ile de dikkat çekecek. Optiflame Plazma Serisi, duvara ister asılarak ister ankastre olarak gömülerek kullanılabilecek modellere sahip koleksiyonla hayal edilen sıcak ve şık ortamları yaratma imkanı sunuyor.

Gerçek şömine konforunu kullanım rahatlığıyla birleştiren koleksiyonda tüm modeller uzaktan kumanda ile kontrol edilebiliyor.Gerek klasik ve gerekse modern ortamlar için giydirme içerisinde kullanılabilecek ankastre ürünler ve bağımsız olarak dekorasyonda yer verilebilecek şık modellerden oluşan Giydirmeli Seri, şöminenin sıcak dokunuşunu mekanlara taşıyor. Çalışmayan doğal şöminelerin canlandırılması için de alternatif sunan bu seri ile çok keyifli şömine ortamları yaratılabiliyor.Opti-myst Serisi, şu ana kadar gerçekleştirilen en gerçekçi alev efektine sahip, öyle ki alev efektini gerçek alevden ayırt etmek neredeyse imkansız. Üç boyutlu alev efekti, duman görüntüsü, gerçeğinden farksız odun ve köz tasarımı ile Opti-myst, elektrikli şömine teknolojisinde bir devrim niteliğinde.

ayrıntılı bilgi için : www.optiflame.com

kaynak : www.raf.com.tr

About author View all posts

brc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.