Arçelik’ten Çamaşır Yıkama-Kurutma İkilileri

Arçelik - Çamaşır Makinesi

Arçelik - Çamaşır Makinesi

Arçelik - Kurutma Makinesi

Arçelik - Kurutma Makinesi

Arçelik kurutma makinesiyle çamaşırlarınızı yıkadıktan sonra dolaplara yerleştirinceye kadar geçen süreçte daha az zaman, daha az emek harcarsınız, ayrıca kıyafetleriniz uzun süre kirli sepetinde beklemek zorunda kalmaz. Arçelik kurutma makinesi ile Bir kez giydiğiniz ama kirlenmediği için yıkamayı tercih etmediğiniz giysilerinizi havalandırıp kokudan arıdırabilir, ikinci kez kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Ayrıca Arçelik, çamaşır makinesi aldığınızda kurutma makinesini 99 TL’ye vererek tasarrufa hızlı başlamanızı sağlyor.

30 Eylül tarihleri arasında Arçelik Yetkili Satıcıları‘nda Çamaşır Makinesi alana 1760 KT Model Çamaşır Kurutma Makinesi sadece 99 TL’dir. Üstelik Bonus’a özel 1.200 TL ve üzeri alışverişlerde Arçelik Tiryaki hediye hem de +6 taksit fırsatıyla. Arçelik kurutma makinesi ve çamaşır makinesi ikilisi estetik tasarımı, kullanım kolaylığı ve fiyatlarıyla hayatınızı kolaylaştıracak.

ayrıntılı bilgi için : www.arcelik.com.tr

About author View all posts

brc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.