İşlevini Kendinizin Belirleyebileceği Tasarımlarla “Tablet Design” Dolaplar

Begüm Aysun ve Gültaç Bozkurt klasikleşmiş kullanım şekillerinden sıkılıp Tablet Design markasını yaratarak kendi tasarımlarında yeniliklerin peşine düşmüş iki mimar.


Dolap, sehpa, masa ve puf tasarlayan ikili tasarım felsefelerini kısaca şöyle tanımlıyorlar: “Hem yaşamımızı kolaylaştırsınlar, hem de etrafımızda onları görmekten mutlu olalım. Baktıkça, kullandıkça içimizi aydınlatsın. Kolayca ulaşalım. Uzun süre kullanalım. Gözümüzde yenilensinler. Yaşam şeklimiz, ihtiyaçlarımız, mekanlarımız değiştikçe, onlar da bizimle birlikte yeni fonksiyonlarına uyum sağlasınlar.”

 

Bugün sizler için Tablet Design tasarımlarından dolaplar seçtik. İşlevini kendinizin belirleyebileceği bu dolaplara dilerseniz yatak odanızda elbiselerinizi koyabilir, başucu sehpası yapabilir ya da salonda yemek takımlarınızı, televizyonunuzu ya da kitap ve biblolarınızı yerleştirebilirsiniz. Klasikleşmiş büfe ve sehpa tasarımlarından sıkılanlar için çok güzel bir alternatif. Üstelik, parlak laminat kaplı çeşitli renklerde üretilebilen bu tasarımlar sayesinde evinizi renklendirebilir, canlandırabilirsiniz.

 

Doğal meşe kaplama, masif meşe ayaklı ve teleskobik raylı çekmecelere sahip bu dolapları detaylı incelemek isterseniz Tablet Design internet sitesine uğramayı unutmayın.

 

About author View all posts

chiydem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.