Hayallerin Gerçek Olduğu Özgün Ürünler

GAN - Canevas KombinasyonIspanya’lı bir tasarım grubu olan GAN tasarım ofisi, adeta hayal edip gerçeğe dönüştürme yolunda sıradışı dekorasyon urunleri yaratarak dekor ve ürün aşığı olan bizleri kendilerine hayran bırakıyorlar. GAN objeleri, düzensiz, geometrik formlarla hayata geçirdikleri her ürün farklı bir kişiliğe bürünerek zıtlığı en iyi biçimde ortaya çıkarmış. Charlotte Lancelot‘un tasarladığı etamin dokusunu modern bir çizgide koltuk gibi kullanılabilen çeşitli boyutlardaki puflara, yastıklara ve çiçek desenli halıya uygulayarak yepyeni bir tarz yaratılmış. Canlı renklerle yapılması da enerjik bir hava katmış. 

Birbirinden özel diger ürün gruplarıyla da dikkat çeken GAN, özellikle rahatına ve ürün kalitesine, sunduğu elit duruşuna düşkün kişiler için farklı pek çok konsept tasarlıyor. Bilinen dekor çizgilerinden uzaklaşarak yeni bir akım yaratıyor sanki..

 

Detayli bilgi: www.gan-rugs.com

GAN - Hidra KilimGAN - Touareg Kombinasyon

GAN - Sail Puf

GAN - Canevas KombinasyonGAN - Books HalıGAN - Glaoui KombinasyonGAN - Trenzas Halı

 

 

 

 

 

 

 

 

About author View all posts

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.