Viko’dan Karre Anahtar ve Priz Serisi

Viko - Karre Serisi

Viko - Karre Serisi

Yaşanılan mekanlara değer katan Viko‘dan minimal tasarım çizgilerine sahip yepyeni bir anahtar priz serisi: Viko Karre. Yalın, sade ve şık tasarımı ile birçok yeniliği ve fonksiyonel birçok ürün çeşitliliğini kullanıcıların beğenisine sunan beyaz ve krem renk seçeneklerine sahip Karre serisi, zerafet ve sadeliğin uyumunu temsil ediyor. Viko Karre Serisi, çok zengin ürün çeşitliliği ile ihtiyaç duyulan çözümleri estetikle buluşturuyor.

70’ten fazla farklı ürün çeşitliliğine sahip olan Karre Ürün Serisi birbirinden nitelikli çözümler içeriyor. Çocukların can güvenliğini sağlayan çocuk korumalı prizler, elektronik trafolarla ve dim edilebilir tasarruf ampulleri ile birlikte kullanılabilen RC dimmer, yalnızca odada bulunduğunuz sürece enerjinin aktif olmasını sağlayan energy saver sistemi bu ürünlerden yalnızca birkaçını oluşturuyor. Uydu yayınlarının alınmasını sağlayan yüksek frekans ürünleri olan uydu prizlerinde bu konuda bir dünya markası olan Hirschmann firmasının ürünleri kullanılıyor. Bu şekilde de mükemmel görüntü kalitesine ulaşılıyor.

Ayrıntılı bilgi için : www.viko.com.tr

Kaynak : www.arkitera.com

               

About author View all posts

brc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.