Jüpiter Ev Serisinden Banyo Aydınlatma Çözümleri

Jupiter - Banyo Aydınlatma

Jupiter - Banyo Aydınlatma

Banyolarınızı daha kullanışlı, daha aydınlık ve modern bir havaya büründüren, tüm yaşam alanları için alternatif aydınlatma çözümleri sunan JUPITER Ev Serisi’nin, banyo aydınlatma armatürleri fonksiyonelliği ve şıklığı ile ön plana çıkıyor. Son dönem minimal öğelerin hakim olduğu EV009, EV010, EV011, EV015 ve EV016’nın yuvarlak formları banyoları modern bir atmosfere kavuşturuyor.

Işığı yumuşatarak yayan aplikler, beyaz krom ve siyah krom renk seçenekleri, tekli, ikili, üçlü tasarımsal alternatifleri ile banyo aydınlatmasını destekleyen çözümler sunuyor. Banyoların pek çok alanı için uygun olan JUPITER aydınlatma elemanları, modern, klasik, minimal seçenekleri ile banyo dekorasyonlarında farklılık yaratmaya aday. Camlı ürünlerin de hakim olduğu seride ayrıca, dört armatürlü tavana uygulanabilen armatürlerden, üçlü duvara uygulanabilen klasik görünümlü apliklere, farklı tasarımlarıyla camın doğallığını banyolara taşıyan ikili ve tekli apliklere kadar pek çok seçenek mevcut. Tüm ürünler paslanmaz çelik gövdeleri ve 44 IP standardı ile güvenilir ve uzun ömürlü kullanım sağlıyor.

kaynak : raf.arkitera.com

About author View all posts

brc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.