Leke Tutmayan Koltuklar Artık Mümkün!

 

Ndesign Leke Tutmayan Koltuk

Her alanda hızla ilerleyen teknoloji, bizlere tekstil ve mobilya sektöründe de birçok yenilik ve kolaylık sunuyor. Leke tutmayan koltuk kumaşları son dönemin en gözde yeniliklerinden.

Gelişmeleri yakından takip eden ve koltuk üretimi konusunda uzmanlamış olan mobilya firması NdesigN, müşterilerine en iyiyi sunmayı hedefliyor. NdesigN, “En İyi Koltuk” sloganı ile satışa sunduğu koltuklarında, “Enoa” marka kumaş seçeneğini öneriyor.

Enoa kumaş, gerçek deri tuşesi sayesinde yumuşak, sade ve inanılmaz doğal bir dokuya sahip. Çeşitli renk alternatifleri de bulunan Enoa kumaşların en önemli özelliği leke tutmaması ve kolayca temizlenebilmesi.

Kumaş üzerindeki lekeler, hiçbir kimyasal maddeye gerek kalmadan sadece su ile kolay bir şekilde temizlenebiiyor. Aynı zamanda uzun ömürlü olan Enoa kumaş, 5 yıl da garantili.

Leke tutmayan, kolayca temizlenebilen koltuklarınız olsun istiyorsanız, İstanbul Masko Mobilyacılar Sitesi, 8A-1.3’de bulunan NdesigN’e uğramanızı öneririz.

İnegöl’de 14 bin metrekarelik tesislerde, sadece salon ve oturma grupları üretimi yapan Ndesign, üretiminin yüzde 40’ını başta Avrupa olmak üzere Kuzey Afrika, Orta Doğu ve Arap ülkelerinde toplam 33 ülkeye ihraç ediyor.


İletişim:

Adres: OSB 1. Cadde No:12 İnegöl/Bursa

Telefon: 0 224 714 80 68

Fax: 0 224 714 81 92

Web: www.ndesign.info

About author View all posts

gkc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.