Sihir Mobilya’dan Sade ve Şık Mekanlar

Sihir Mobilya GardıropSihir Mobilya Mutfak

Kimi zaman dinlenmek, kimi zaman arınmak, kimi zaman da kendimizle ya da sevdiklerimizle baş başa kalmak için daha ideal bir yer var mı? Bizi en doğru ifade eden olgulardan biri olan evimize, Sihir Mobilya‘nın gözünden baktık. Karşımıza modern, yalın, az eşya ile şık çözümler üreten bir mekan çıktı.

Natuzzi’nin tasarımları, salonda baskın bir karakter yansıtmak için ideal formlar sunmuş. Sihir Mobilya’nın çekici köşe takımı; modüler sistemi ile farklı çözümler üretmeye olanak veriyor. Deri ya da kumaş tercihi, evinizin genel konseptine uyum sağlayacak çeşitliliği sunuyor.

Mercantini imzalı gardırop, yatak odaları, duvar üniteleri ve modüler sistemleri; yaratıcı tasarımları modern çizgi ile buluşturuyor. Ana çıkış noktası; fonksiyonel olduğu kadar şık formlar da yakalamak…

Mutfakta Febal’in teknoloji ve estetiği bir arada sunan tasarımına yer verilmiş. Geniş depolama alanı, ergonomik üniteler, raf sistemleri ve özel aydınlatmalar; hem mekanı keyif alınan bir noktaya ulaştırmış, hem de beklenen performansın sergilenmesi garanti edilmiş.

www.sihirmobilya.com

About author View all posts

gkc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.