Kilim Mobilyada Kaçırılmaz Fırsatlar

Kilim Mobilya Evlenecek gençlere ve evini yenilemek isteyenlere yönelik bahar kampanyası başlatan Kilim Mobilya, müşteri tercihine göre, ürünlerini 3 farklı fırsatpaketiyle sunuyor.

Kilim Mobilya, evlenecek gençlere ve evini yenilemek isteyenlere yeni avantajlar sunuyor. 16 Mart’la birlikte bahar kampanyasını başlatan Kilim Mobilya, müşteri tercihine göre 3 farklı fırsat paketi sunuyor.

Kilim Mobilya’dan yapılan açıklamaya göre bahar kampanyası kapsamında oturma grubu, yatak odası ve yemek odası takımlarından oluşan 2 fırsat paketine Güral Porselen’den 54 parça yemek takımını hediye ediliyor.

Tek kişilik baza, yatak ve başlığından oluşan paket de 267 YTL’den satışa sunuluyor. Birden fazla ürünü birlikte almak istemeyen tüketiciler için de tespit edilmiş 4 oturma grubu, 6 koltuk takımı, 4 yatak odası takımı ve 2 yemek odası takımına yine Güral Porselen’den 54 parça yemek takımı hediye olarak sunuluyor.

Bununla birlikte dileyen tüketiciye yüzde 41 veya yüzde 21 indirim yapılmış ürünlerden seçebilme fırsatı veriliyor. Son olarak Bonus Kart sahiplerine 6 ve 12 taksit seçeneği tanınıyor.

Kaynak: haberdem.com

About author View all posts

gkc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.