Creavit Favori Banyo Takımı ile Banyolar Çok Özel

Kalite standartlarına uygun üretim teknolojisi, özgün tasarımları, uzun süreli garantisi ile dünya normlarını yakalayan 27 yıllık üretim anlayışı Creavit ürünlerinde form kazanıyor. Opsiyonel kullanıma uygun modellerden oluşan ürün gamı içersinde seramik sağlık gereçleri, banyo mobilyaları, armatür serileri, uyumlu banyo aksesuarları ve duş setleri banyo kombinasyonunun vazgeçilmezleri olarak yerini alıyor.

Favori banyo takımı çok özel banyolar yaratmak isteyenlerin tercihi oluyor. Tasarımındaki kreatif çizgilerin ayrıcalıklı kıldığı takımda, asma klozet ve lavabonun klasik kullanımdan vazgeçemeyenler için tam ayaklı versiyonları da bulunuyor. Ayrıca Creavit ankastre armatür ve Bahar asma banyo mobilyası ile uyumu yakalayan tezgah üstü çanak lavabo ile sade ve modern bir banyo ortaya çıkıyor.

Vitrifiye ürünleri içerisinde hantal banyo yapılarından sıkılanların beğenisine sunulan Favori serisi, ince ayrıntıları düşünülmüş ve tasarımlarına aktarılmış formu ile dikkat çekiyor. Beyazın en güzelini banyolarda görmek ve modern esintiyi hijyenle bütünleştirmek adına özgün bir model olan Favori, kullanıcılarına verdiği değeri kalitesiyle yansıtıyor.

Asma klozet ve lavabo ile ergonomik dizayn, tam ayak klozet ve lavabo ile alışılagelen rahatlık, tezgah üstü çanak lavabo ile zarif bir şıklık yaratmak mümkün. Üstelik asma lavabolarda dairesel ve köşegen yapıda çift alternatif imkanı da mevcut.

Sıradanlığı bir kenara bırakıp spesifik konseptte banyolardan yana olan ve evlerindeki ıslak mekanlara özen gösterenlerin tercih sebebi Creavit Favori, sportif dizayndaki banyolara sağladığı uyumla vazgeçilmez takımlar arasında yerini alıyor.

Sezon trendlerini özgün tasarımları ile tüketiciye sunan Creavit, 2009 Uluslararası Tüketici Kalite ödülünü vitrifiye/seramik alanında almanın gururu ve sorumluluğuyla çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

İletişim:

Adres: Barbaros Mah. Halk Cad. No:5 34747 Yenisahra
İSTANBUL – Türkiye
Telefon: 0216 317 64 53
Fax: 0216 317 64 58
Web sitesi: www.creavit.com.tr

kaynak: raf.arkitera

About author View all posts

gkc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.