Bien Seramik’ten Banyo ve Mutfaklara Dijital Yorum, Yekpare Görünüm, Üçüncü Boyut

Bien Seramik

Bien Seramik - Barça Serisi

Bien Seramik

Bien Seramik - Kapri Serisi

Digital teknolojiyle yer ve duvar karolarına yepyeni bir yorum getiren Bien Seramik, tüm yüzeylere yeniden hayat veriyor. Artık mermerler daha canlı, rölyef yüzeyler kusursuz görünüyor.

Türkiye’de dijital teknolojinin öncüleri arasında olan Bien Seramik, ana renklerin kombinasyonuyla geniş bir renk skalası elde etmeyi mümkün kılan InkJet teknolojisini kullandığı “Digiline” serisiyle, ıslak zeminlerde kesintisiz ve üç boyutlu bir görünüm sağlıyor.

Yeni Digiline serisinde her türlü doğal taş çarpıcı desenlerle bambaşka bir hale büründürülüyor. Karoların kenarlarında ve köşelerinde herhangi bir boşluk bırakmadan tüm yüzeye kesintisiz olarak desen verilebiliyor. Özellikle geçmeli kalıp uygulamalarında özenli bir işçilikle, estetik ve çarpıcı, yekpare mekânlar oluşturulabiliyor. Dijital teknoloji, olası ton farklılıklarını da engelliyor. Rölyef yüzeylerin bile kusursuz bir şekilde desenlenmesini mümkün kılan bu teknoloji ile hareketli ve gerçekçi doğal taş görünümü oluşturmada mükemmelliğe ulaşılıyor.  Mermer desenleri daha farklı, doğal ve çok daha canlı bir görünüme bürünüyor.

Klasikten moderne farklı tasarımların yer aldığı Portofino, Kapri, Pelit, Patara, Cordoba, Granada, İda, Sevilla, Duero, Marbella, Barca ve Tessera serileri bu yeni teknolojinin çarpıcı güzelliğini gözler önüne seriyor. Yeni Digiline serisi; 30×80, 30×60, 30×57.5 30×42.5, 25×50 ve 40×60 gibi farklı boyutlarla sunuluyor.

Fotoğraf altları:

Geçmişten 21. yüzyıla: Barça

Geleneksel ile moderni harmanlayan Barça serisi, geçmişin güzelliğini bugünün yorumuyla mutfak ve banyolara taşıyor. Dijital teknoloji ile 30×80 ebatlarında üretilen serinin Osmanlı ve Gül Beyaz fonları, Osmanlı ve Gül dekorları ile hareketli ve özgün mekânlar oluşturulmasına olanak veriyor.

Adadan mekânlara: Kapri

Adını İtalya’nın Kapri adasından alan Kapri serisi; açık karamel, karamel ve kahve renk tonlarıyla mekânlara sıcacık bir görünüm kazandırıyor. Mermerlerdeki çizgilerin doğallığını ve günümüz teknolojisini bir arada görmek isteyenler ve toprak renklerinden vazgeçemeyenler için ideal bir alternatif oluşturuyor.

İletişim için:

İlkay Kılınç Akarsu

Mese İletişim Danışmanlığı

0 212 245 33 23

www.bienseramik.com

About author View all posts

brc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.