Broderi Narin Kumaşlarıyla Günışığı Evinizde

Broderi Narin - Perde

Broderi Narin - Perde

Broderi Narin 2009 Yaz Koleksiyonu’nda yer alan organza tüller, ışığı kusursuz yansıtma özelliği sayesinde, güneş ile dans ediyor. Üzerindeki brode desenler ise, tüle dikkat çekici bir hareketlilik kazandırıyor. Dikişi ve kullanımı kolay organzalar, özellikle tafta perdelerle şık bir uyum sağlıyor. Broderi Narin’in 2009 Yaz Koleksiyonu’nda yer verdiği organzalar, brode kullanılarak estetik bir modern görünüme bürünüyor.
Kumaşın ışığı süzerek yansıtma özelliği aydınlık mekanlar yaratırken, zengin renk seçeneği de farklı dekorasyonlara uyumu pekiştiriyor. Broderi Narin, her sezonun modasına uygun olarak hazırladığı koleksiyonlarını, müşterilerine zengin ürün çeşitliliği ile sunuyor. Koleksiyonlarında, şıklığın rahat kullanımla birlikteliğini esas alan Broderi Narin, zengin renk, desen ve kumaş seçenekleri ile hanımlara seçme özgürlüğü tanıyor.

2009 Yaz Koleksiyonu’nda yer alan ürünler, Broderi Narin’in İstanbul Mahmutbey’deki fabrika satış mağazasında ve seçkin satış noktalarında tüketicinin beğenisine sunuluyor. Broderi Narin, 250’den fazla bayi ve satış noktasıyla, 80 yılı aşan birikimiyle, dikişten, montaja ve evdeki son ütüye kadar her aşamada, koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alan bir anlayış içinde hizmet veriyor.

Ayrıntılı bilgi için : www.broderinarin.com.tr

kaynak : www.yenilikleronline.com

About author View all posts

brc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.