Kymo’dan Özel Halı ve Yer Çözümleri

Kymo - Atoll Blue Halı

Kymo - Atoll Blue Halı

Kymo - Dark Melange Halı

Kymo - Dark Melange Halı

2004 yılında modern tasarım halı firması olarak sektöre adım atan Kymo, başlangıcından beri büyüleyici modern tasarımları, üstün kaliteli malzemeler ve sadece en üst düzey ihtiyaçları karşılamakta kullanılan yeni teknolojileri ile farklılaşan bir Alman markası. Markanın koleksiyonunda bulunan 6 ana seri, polyester, Yeni Zelanda yünü, deri ve viskoz gibi farklı yüzey alternatifleri sunuyor. Kymo’nun koleksiyonları 50’yi aşkın ülkede son derece iddialı tasarım ve mobilya mağazalarından satın alınabiliyor. Türkiye çapında da özel satış noktaları ve bayileri hedefleyen Kymo, kibrID tarafından, 2009 I-Deco Dekorasyon ve Tasarım Fuarı’nda tasarımcıların beğenisine sunuldu.


Polyester Range
Dünyada ilk defa kymo’nun yüksek kalite halılarda kullandığı parlak polyesterden üretiliyor. 5 standart ölçü ve 24 standart rengin yanı sıra özel ölçü, özel şekil ve özel renk (Pantone, RAL or Sikkens) seçeneği mevcut. Mercedes-Benz, hülsta, Goldman Sachs ve HUGO BOSS polyester serisi kullanıcılarından.

Polyester Range Outdoor Edition
Dış mekânlarda kullanılabilen halı, özel kaplama, UV-filtresi ve renk garantili polyester iplik sayesinde dış mekân salonları, havuz alanları ve açık hava barlar için ışıltılı bir seçenek. 5 standart ölçü ve 24 standart renk seçeneği bulunuyor. Ayrıca özel ölçü, özel şekil ve özel renk (Pantone, RAL or Sikkens) üretilebiliyor.

Experimental
Schaub/Oshiro ortak tasarımı olan “Sports 1” aktif kişiler için özel bir halı. Mat olarak kullanılan “Sports 1”’da 140×200 cm ölçüsünde, 4 standart ana renk ve 2 farklı bordür rengi kombine edilebiliyor. Reddot, Nominee ve IF tasarım ödüllerinin sahibi Sports’un yanında Reddot ödüllü dağcılık malzemesinden tek renk üretilen dış mekânların minimalist seçeneği “MNML 101” serisi ise 5 standart ölçü sunuyor.

The Loft
HUGO BOSS’un Metzingen, Madrid, Londra, Toronto ve Münih mağazalarında kullandığı Studio NYC, parlak viskozdan üretiliyor. 5 standart ölçünün yanında 6 özel renk seçeneği sunuyor. Ayrıca özel ölçü, özel şekil ve özel renk (Pantone, RAL or Sikkens) seçeneği bulunuyor. Yeni Zelanda yününden üretilen “Studio NYC Wool Edition” ise bir diğer alternatif.

Class of Leather
3 farklı renk sunan “Rare Soul Premium”, 2 renk seçeneği ile “Body&Soul”, kahve ve siyah renkte “Cielo Puro” ve merinosun yumuşak dokusuna sahip 3 renk alternatifli “Nightwax” serinin farklı modelleri. 5 standart rengin yanı sıra özel ölçü ve şekilde üretilebiliyor.

Wool Range
I-Deco’nun gözdelerinden “Conny et Anabelle”, “SG Los Roques” ve “SG Phat Shag” serinin modelleri. 5 standart ölçüyle birlikte özel ölçü ve renkte üretilebilen yün grubunda “SG Los Roques” özel şekilde de sunuluyor. Tüketiciye özgün dekoratif çözümler sunan pek çok markanın Türkiye temsilciliğini üstlenmiş olan kibrID, aynı zamanda yurtiçinde ve dışında çeşitli projeler için tasarım ve danışmanlık hizmetleri de veriyor.

Ayrıntılı bilgi için : www.kymo.de

kaynak : raf.arkitera.com

About author View all posts

brc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.