Broderi Narin Yazlıkların Pencerelerini Şenlendiriyor

Broderi Narin perde

Broderi Narin “Summertime” Koleksiyonu ile yaz aylarının coşkusunu evlere taşıyor. Özel dokusu ve yaz renklerini tüm canlılığıyla yansıtan perdelik kumaşlarıyla Broderi Narin, yazlık evlerde de bambaşka bir hava yaratıyor.
Broderi Narin’in yaz koleksiyonu “Summertime”ın ilk göze çarpan özelliği kumaş dokusu. “Summertime” koleksiyonu, pamuklu kumaş görünümü ve dokusuna sahip olmasına rağmen yüzde yüz polyester olarak üretilmiş olduğu için eşsiz bir kullanım kolaylığı sağlıyor.

Broderi Narin perde

Doku yumuşaklığıyla, çizgili ve kareli desen alternatifleriyle, hayata renk katan “Summertime” koleksiyonu, hem cesur hem de pastel ve ağırbaşlı renkleriyle herkese hitap ediyor. Koleksiyon, yeşil kırmızı, mavi gibi canlı yaz renklerinin yanı sıra, beyazın kırmızı ve kahve tonlarıyla mükemmel uyumunu da gözler önüne seriyor.
3 metre eninde üretilen perdelik kumaşlar, çok yönlü olarak da kullanılabiliyor. Koleksiyonda yer alan ürünler, masa örtüsü, yatak örtüsü, yastık kılıfı, kısaca tüm ev tekstili ürünlerine kolayca uygulanabiliyor.
Broderi Narin tüm satış noktalarında ve binlerce ürün çeşidinin mevcut olduğu İstanbul Mahmutbey’deki fabrika satış mağazasında, 80 yılı aşan birikimiyle müşteri memnuniyetini esas alan bir anlayış içerisinde hizmet veriyor.

kaynak: Trtex Galeri Haber 2008

About author View all posts

gkc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.