Elvin Tekstil’den Kendini Temizleyen Perde Green Guard

Elvin Perde

Elvin Tekstil, 21. Yüzyılın teknolojisi olarak kabul edilen nanoteknolojiyi Dünya’da ilk defa perdeye uygulayıp, kendi kendini temizleyen, mikrop barındırmayan, koku gideren perde üretti.

Elvin Tekstil’in ve Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nin 2 yıldır sürdürmekte olduğu çalışmaları sonuç verdi. Elvin Tekstil, bu ortak çalışma sonucunda dünyada ilk defa nanoteknolojiyi perdeye uygulayarak, üzerindeki çay, yağ, şarap gibi organik lekeleri zaman içinde yok eden perdeyi, Green Guard’ı üretmeye başladı. Nanoteknoloji kullanılarak üretilen Green Guard, normal teknoloji ile üretilen perdelerden farklı olarak, üretimi sonucunda atığı olmadığı ve su, enerji tasarrufuna destek verdiği için aynı zamanda çevre dostu bir ürün olarak dikkat çekiyor.

Elvin Tekstil tarafından nanoteknoloji kullanılarak üretilen perdeler, UV ışınlarını engelleme, mikrop barındırmama, kendi kendini temizleme, asılı olduğu mekânı kötü kokulardan arındırma gibi birçok avantajı tüketiciye bir arada sunuyor. Green Guard’ın üretiminde kullanılan temel hammaddelerin tamamı Türkiye’den sağlanabildiği için, Türkiye’nin kendi kendini temizleyen ilk perdesi Green Guard’ın fiyatı diğer Elvin perdelerine yakın olacaktır.
Tekstil sektöründe, nanoteknoloji kullanımında öncü olan ve bu teknoloji ile üretilen perdeyi ilk kez Türk ve dünya tüketicisiyle buluşturmanın heyecanını yaşayan Elvin Tekstil, gelecekte de en yüksek kalitede üreteceği ürünleriyle öncü olmayı hedefliyor.

İletişim:

Telefon: 482 26 70

Adres: Showroom Krea design Abide-i Hürriyet Cad. No. 285/107 Şişli/İstanbul

www.elvin.com.tr

kaynak:mobilyadekorasyon

About author View all posts

gkc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.