Evleriniz Tazelenmeye ve Ferahlamaya Hazır! Ya Siz?

Yenilenmeye ihtiyacınız varsa bunu sadece kendiniz için değil eviniz içinde düşünmelisiniz. Evlerin tazelenmesi, yenilenmesi ve dekorasyon güncellemesi evinizin atmosferini değiştirdiği gibi sizlerede yeni başlangıç seçeneği sunar. İhtiyaç duydunuz tazelenme hissinin tek yolu büyük yatırımlar ve tadilatlar değil. Küçük dokunuşlar ile evinizin dekorasyonunu değiştirmek mümkün. Sizin için derlediğimiz tavsiyeler.

1. Bitkiler

Ev dekorasyonunda basitçe uygulanabilen, yeni bir mobilya almaya kıyasla oldukça hesaplı ve bir o kadar da etkili olan bu dekorasyon çözümü tam size göre. Bitkiler ile ev dekorasyonu genç nesil tarafından çok yaratıcı şekillerde kullanılıyor. Sadece bir dekorasyon elementi olmakla kalmayan ve keyifli bir hobiye de dönüşen bitkiler sağlık açısından da çok faydalı. Evinizi tazelemek ve ferahlatmak istiyorsanız bu güzel uğraş için bir çiçekçiye gitmeniz yeterli.

2. Nevresim Takımı

Yatak odalarımızda önemi büyük olan nevresim takımı, pek farkedilen bir dekorasyon unsuru değildir. Ancak yatak odasını ortaya çıkaran, ferahlatan ve havası değiştiren hiç şüphesiz nevresim takımlarıdır. Her tarza ve zevke uygun nevresim takımları bulmak mümkün. Sadece yeni bir nevresim takımı alarak evinizin havasını değiştirebilirsiniz.

3. Yastık

Büyük yatırımlar yapmadan evinizi değiştirmek istiyorsanız yeni ve ferah yastıklar tam size göre. Evimizde önemli olduğunu düşünmediğimiz parçalar her zaman evin tüm havasını değiştirecek ve ruhunuzu yansıtacak ufak dokunuşlardır.

4. Dekoratif Biblolar

Küçük parçalar ve küçük dokunuşlar odalarımızın büyük değişimine neden olur. Sıkıldığınız salonunuzu veya çalışma odanızı sevdiğiniz renk ve motifli biblolarla canlandırmak sizin elinizde.

5. Posterler ve Tablolar

Düz ve hareketsiz duvar renkleri ilk zamanlar cazip gelsede daha sonra insanı sıkmaya başlar. Canlanmak isteriz, hareket isteriz. Bu yüzden tablolarla evimize renk katıp evimizin ruhunu gençleştirebiliriz.

6. Sehpa

Yeni dekorasyon ihtiyacınız için fazla bütçe ayırmak istemiyorsanız tasarım sehpa veya komidinler ile evinizi değiştirebilirsiniz.

Evinizi canlandırmak ve konforunuzu güçlendirecek aksesuarlar da dekorasyonu derinden etkiler. Yastıklar, minik zigon sehpalar, bir dergilik/gazetelik, tablolar ve biblolar, ayağınızı uzatmak için kullanabileceğiniz küçük ama renkli bir puf, ya da lambaderin önünde ışığı güçlendirmek için kullanabileceğiniz dekoratif duvar aynalar, evinizi tazeleyecek yeni parçalar arasında yer alır.

About author View all posts

Ipek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.