Evlilik Listenizi Porland’dan Tamamlayın


Yurtdışında yaygın olan “Evlilik Listesi” hizmetini geliştiren Porland, düğün hediyesi seçme işini evlenmeye karar veren çiftler için kolaylaştırıyor. Porland mağazalarından herhangi birine uğrayarak hazırlayacağınız listeniz sayesinde mutluluğunuza katkıda bulunmak isteyen ailenize ve arkadaşlarınıza yol gösterebilirsiniz.

Evlilik hediyesi hem evlenecek çift için hem de onlara hediye almak isteyen sevenleri için sıkıntı oluşturabiliyor. Aile ve arkadaşlar çiftin ihtiyaçlarıını doğru tahmin etmek ve kullanışlı bir hediye almak için günlerce düşünürken, evlenecek çift işine yaramayacak birçok hediyeyi ne yapacağını bilemiyor. “Evlilik Listesi” hizmeti bütün bu sorunları ortadan kaldırmaya yönelik geliştirilmiş.

Hizmetin uygulaması sadece iki adım ve çok kolay. İlk adımda, ihtiyaçlarınızı belirleyip listeyi hazırlıyorsunuz. Sonra, Porland mağazasından alacağınız kullanıcı adı ve şifre ile evliliklistem.porland.com.tr internet adresinden listenizi bütün sevdiklerinize mail ile gönderiyorsunuz.

Sizin için evlilik hediyesi almak isteyenlerin işini kolaylaştıran bu uygulama ile, evliliğinizin keyfini süreceğiniz zamanları aynı gelen ya da kullanmayacağınız hediyeleri değiştirme telaşıyla geçirmek sona eriyor.

 

 

 

 

Siz ‘Evlilik Listenizi’ oluşturun gerisini Porland halleder..

About author View all posts

chiydem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.