Origami Mobilya’da Cezbedici Oturma Grupları

Origami Mobilya‘nın Gündüz koleksiyonunda yer alan oturma grupları birbirinden cezbedici desen ve modellere sahip. Özgün mobilya tasarımlarıyla birlikte kişiye özel tasarımlar da üreten Origami Mobilya‘nın oturma gruplarında köşe takımları, üçlü ve iki kanepeler ve tekli koltuklar bulunuyor. Tasarımlarda mekana uygun düzenlemeler yapılabiliyor. İstediğiniz ölçülerde ve renklerde yeniden üretilebilen mobilyalar ile evinize ihtişam katabilirsiniz.

Cauntry tarzı modeller bizim favorimiz oldu. Geçmişin izlerini günümüze modern çizgilerle yansıtabilen bir çalışma. Sade çizgileri şıklıkla birleştirebilen Origami Mobilya‘nın mobilyalarını www.origami.com internet sitesinden de ulaşabilirsiniz.

Tasarımları yakından görmek, deneyimli kadrosundan ev dekorasyonuyla ilgili fikirler almak için de mağazalarını ziyaret edebilirsiniz. Mağazaların detaylı iletişim bilgilerini de burada bulabilirsiniz.

 

 

 

About author View all posts

chiydem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.