ItalDeko’nun Jesse Konsepti ile Yaşama Keyifli Bir Bakış

ItalDeko

ItalDeko - Jesse Oturma Odası

Kullanım kolaylığı, özgün ve modern tasarımlı koleksiyonları ile tüketicilerin ilgisini çeken ITALDEKO; İtalya’nın ünlü mobilya markası JESSE ile hayal gücünüzün sınırlarını zorlayarak fonksiyonelliği bir yaşam konsepti olarak sizlere sunuyor. 1925 yılında Francesco Jesse tarafından İtalya’nın Venedik şehrinde bulunan küçük bir kasabadaki marangoz atölyesinde üretilmeye başlanarak mobilya sektöründeki yolculuğuna başlayan Jesse, Venedik’te  40.000 m²’si kapalı alan olmak üzere 100.000 m² toplam alana sahip fabrikada seksen yılık deneyim ve kalite anlayışıyla üretilmeye devam ediyor.

ItalDeko

ItalDeko - Jesse Tv Odası

ItalDeko

ItalDeko - Jesse Giyim Odası

ItalDeko

ItalDeko - Jesse Yatak Odası

ITALDEKO tarafından Türkiye’ye getirilen JESSE;  tasarım ve imalat teknikleriyle her evde ihtiyaç duyulan fonksiyonelliği sağlıyor. Felsefesinin ana bileşenleri hayal gücü ve pragmatizm olan JESSE’de oturma grupları, kütüphane sistemleri, yatak takımları, gardrop sistemleri, büfe ve sehpalar; Graziella Trabattoni, Sergio Brioschi, Stefano Gallizioli ve Massimiliano Mornati gibi ünlü İtalyan tasarımcılarla ahşap, metal, deri malzemeler farklı duygular ve değişik dokunuşlarla dizayn edilerek tüketiciyi etkisi altına alıyor.

Hayal gücünün sınırlarını zorlayan Jesse ile; çağdaş, benzersiz ve aksesuarlarla zenginleştirilmiş, kaliteli ve fonksiyonel bir yaşam alanı oluşturuluyor. Farklı ilgi, farklı yorum ve farklı hayallerin bir arada buluştuğu uluslararası bir mobilya markası olan JESSE; Amerika ve Avrupa ülkelerindeki showroomlarından sonra şimdi de bir çok ünlü İtalyan markasını tüketici ile buluşturan İtaldeko’nun Mecidiyeköy Ortaklar Caddesi’ndeki Showroom’unda değişik yaşam konsepti arayanları bekliyor. Butik mimari projeler, kişiye ve mekana özel projelendirilen mutfak, mobilya  ve banyolar, lüks konut ve rezidans projeleri ile ilgili başarılı çalışmalar gerçekleştiren İtaldeko;  2010 yılında da sürprizlerine devam edecek.

En iyiler için en iyisi ITALDEKO’da…

Ayrıntılı Bilgi için: 0 212 273 21 49

www.italdeko.com

Daha fazla bilgi için:

Sevgi Yılmaz– Bendis İletişim

Tel:    0 216 486 02 22

Gsm: 0 532 593 59 07

Email:  sevgi@bendisiletisim.com

                                                

About author View all posts

brc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.