Kale’den Banyolar İçin Modern Bir Seri: Topaz

Kale Banyo

Kale Banyo - Topaz Serisi

Banyo ürünleri sektörünün deneyimli markası Kale Banyo, minimal tasarımın sıra dışı detaylarla buluştuğu yeni banyo serisi Topaz’ı, tüketicilere sunuyor. Benzersiz çözümleriyle uyum ve kolaylığı bir arada sunan Kale Banyo, Topaz Serisi’yle evlerin şık, modern ve fonksiyonel bir banyoya sahip olmasını sağlıyor.

Geniş banyolara özel bol depolama alanı bulunan bu seri; 180cm‘lik banyo mobilyası, geniş tezgahı, modern tasarımlı kulpları, boy ve asma dolabı ile zenginleştirilmiş modüllerden oluşuyor. Mat beyaz lake ve doğal kaplama kiraz kombinasyonu ile oluşturulan mobilyaları ve kapaklardaki kusursuz işçiliğiyle ön plana çıkan Topaz Serisi, özel tasarlanmış daire şeklindeki aynasıyla bir dolunayı andırırken, aynanın sol kısmındaki aydınlatmanın ışığıyla aldığı yeni ay şekliyle de banyolara farklı bir şıklık sunuyor. Tasarımda hiç ayak kullanılmaması ise estetik bir sunum kazandırırken, ürünlerin suyla temasını kesiyor.

Modern ve sportif çizgilere sahip Topaz Serisi, günümüzün dinamik yaşantısını banyolara yansıtmak isteyen tüketiciler için ideal bir seçenek oluşturuyor.

Ayrıntılı bilgi için : www.kale.com.tr

About author View all posts

brc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.