Lazzoni’den Ergonomik Dudi Köşe Koltuğu

Lazzoni

Lazzoni - Dudi Köşe Koltuğu,Renkli

Genellikle beyaz derinin tercih edilen Lazzoni Dudi’nin, farklı renklerde deri ve kumaş seçenekleri de buluyor. En çarpıcı özelliği eşit ölçülere sahip iki parçadan oluşması, bu nedenle de ergonomi, kullanım alanlarında pratiklik ve özgürlük sağlıyor. Oturma şekline göre ayarlanabilen özel mekanizmalı başlıkları ile de evin belki de en konforlu köşesini oluşturuyor. Dudi, yine Lazzoni imzalı TV üniteleri ve yemek odası tasarımları ile birleştiğinde, modern yaşam tarzını salonlara yansıtıyor.

Lazzoni

Lazzoni - Dudi Köşe Koltuk,Sade

Lazzoni Dudi Köşe Koltuğu, mekanlara kişilik katacak ölçüde güçlü, bireysel tercihlere ve renk kombinasyonlarına olanak tanıyacak kadar da sade. Bu zarif ve beyaz koltuğun başrolde yer alacağı salonunuzu, siyah tonlarda soft bir görünüm kazandırabilir, pastel tonlarla düşsel bir ortama dönüştürebilir veya canlı ve kontrast renklerdeki aksesuarlarla hareketli bir mekan yaratabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için : www.lazzoni.com.tr

About author View all posts

brc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.