Bahçede Çalışma Ofisi

Londra’da bir evin bahçesine kurulan ofis kulübe, Hackney Shed, bahar aylarını ofis binalarında geçirmek istemeyenlerin rüyası.

Bahar havası hepimizde bahçeye çıkma hissi uyandırıyor. Yeşillikler içinde oturmak, hafif rüzgarı hissetmek… Yazın bunaltan sıcakları gelene kadar bu güzel havanın her anını değerlendirmek istiyoruz ama ofis hayatı buna engel. Peki, bahçenizdeki örümcek ağlarıyla dolu köhne kulübeyi, çalışma mekanına dönüştürebilseydiniz?

Mimari tasarımı Office Sian tarafından yapılan Londra’daki bu kulübenin bir duvarı boydan boya açılan kapı olarak tasarlanmış ve böylece bahçenin tam görünümü sağlanmış. İç mekan tasarımında ise kulübenin ve mekanın doğasına uygun sadelik tercih edilmiş; duvarları kaplayan kitaplık, çalışma masası ve koltuk.

Bu dönüşüm için çok da fazla bir bütçeye ve zamana ihtiyacınız yok. Basit, estetik ve fonksiyonel malzemelerle sıcak bir çalışma ortamı yaratabilirsiniz.  Hadi, şimdi herkes bahçeye!

About author View all posts

chiydem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.