Rihanna’nın Yeni Evi

Rihanna'nin eviRihanna-evi-1Seksi popçu Rihanna geçtiğimiz günlerde 12 milyon dolara Los Angeles’ta yeni bir ev satın aldı. Meşe ve çınar ağaçlarıyla çevrili olan evin dört otomobil barındırabilen garajı, evin içinde ise oyun ve sinema odalarının dışında 8 yatak odası ve 9 banyosu bulunuyor.  Göz kamaştırıcı bir bahçe ve büyüleyici bir manzara ile birlikte bu ev rahatlamak için çok iyi bir atmosfer sunuyor.

Rihanna-evi-4Daha rahat vakit geçirmek istediği için evin genel yapısı geniş, lüks ancak abartılı eşyalar ve tasarımlar bulunmuyor. Rihanna’nın bildigimiz o uçuk kaçık tarzından farklı olarak modern ve klasige daha yakın karışım bir dekorasyon yansıtılan evinde beyaz ve ahşap tonları yer tutuyor. Bu yüzden de evinde sadelik ve doğanın yeterli oldugunu savunan Rihanna, arkadaşları ile değerli zaman geçirmenin çok rahatlatıcı olduğunun da altını çiziyor.

Muhteşem bir görünüm elde etmek için Beverly Hills, California semalarına bakan tepenin üzerine inşa edilmiş. Genç r&b divası Rihanna’nin Jennifer Aniston, Courtney Cox ve Tom Cruise gibi ünlü komşuları bulunuyor.

Rihanna-evi-3Ayrıca Rihanna bu yılın başlarında memleketi Barbados’ta beş odalı bir ev almış ve annesine hediye etmişti. Rihanna genelde kazandığı parayı emlaka yatırarak birikim yapmayı sevenlerden.

 

 

 

 

 

 

About author View all posts

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.