Kaya Gibi Ama Yumuşak Minderler

kaya yastıklar

kaya yastıklar

kaya yastıklar

kaya yastıklar

kaya yastıklar

Kayalar, çakıl taşları dekoratif objeler olarak kullanılıyorlar… Aslında taş devrinden beri bu durum böyle. Bu zamana kadar kayalara ve taşlara sarılabileceğimiz, üzerinde uyuyabileceğimiz, ev dekorasyonunda kullanabileceğimiz aklımıza gelmezdi değil mi? Bu yaratıcı dizaynın sahibi Stephanie Marin, ev dekorasyonuna yeni bir soluk getirmiş gibi görünüyor. Fotoğraflardan gördüğümüz kadarıyla bu dekoratif ve aynı zamanda sert görünümlü taşlar, aslında oldukça yumuşak ve kullanışlı.

         

About author View all posts

gkc

3 CommentsLeave a comment

  • Bu dekoratif taşları Türkiye’de herhangi bir yerden temin etmek mümkün mü? bilgilendirirseniz sevinirim.

    Süper eğlenceli gözüküyorlar.

  • Koleksiyonunun yaratıcılarına mail attım cevap bekliyorum sabırsızlıkla. Bilgi edinir edinmez sizinle paylaşacağım.

  • Aldığım maile göre;
    Türkiye’de herhangi bir bayiden satışı yapılmıyor ama yapabileceğini düşündüğünüz, bildiğiniz bir yer varsa bilgilendirebilirsiniz. Bayi olmasada perakende olarak satın alabilmeniz mümkün. Bunun için (+33) 4 93 52 89 26 numaralı telefondan (haftaiçi 8 a.m – 4 p.m arası) veya d.pe@smarin.net mail adresinden Paul Emmanuel’e ulaşabilir, farklı renk, desen ve kumaş seçenekleriyle sipariş verebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.