Bürotime Maki Ofis Mobilyaları

Maki Büro MobilyalarıMaki Büro Mobilyaları

Ahşabın zerafeti ve beyazın duruluğunu ofislere taşıyan Maki, üst düzey yöneticilerin özel ofisleri için tasarlandı. Geometrik ayak yapısı, modern etajer ve dolabı işlevselliğinin yanında ofislere görsel bir sadelik de katıyor.

Sakinlik veren çizgisiyle hareketli iş yaşamını dengeleyen Maki, farklı kurgulara olanak sağlayan alternatiflere sahip. Beyaz seçeneği sofistike ve pozitif bir çalışma ortamı oluşturuyor.

Maki Büro MobilyalarıMaki Büro Mobilyaları

 


 

 

Teknik Özellikler
Maki üst tablası Makore ve Wenge alternatifleri ile sunuluyor. Strüktürü oluşturan üst tabla altı taşıyıcı ve ayaklarda beyaz lake kullanılıyor. Perdeli ve perdesiz olarak kullanılabilen Maki’nin iki farklı ebatta etajeri mevcut.

Etajerlerin kullanımı üç şekilde olabiliyor; bu kullanımlardan ikisinde etajer masaya monte ediliyor, diğer kullanımda ise etajer masadan bağımsız olarak kullanılıyor. Maki’nin kendi çizgisini taşıyan dolabı ve sehpası da bulunuyor. Maki, tüm elemanları ile kullanılabileceği gibi tek tek farklı tasarımlardaki ürünlerle de birleştirilebiliyor; çünkü seriyi oluşturan her bir ürünün kendi başına bir kimliği bulunuyor.

İletişim:

3. Organize Sanayi Bölgesi Evrenköy Cad. No: 1 42100 Selçuklu
KONYA – Türkiye
Tel: 0332 239 00 17
Fax: 0332 239 04 26
Web: www.burotime.com

kaynak: raf.arkitera.com

About author View all posts

gkc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.