Çocuklar ve Gençler İçin Ev Tekstili Modası

2008 yılında ilkbaharın gelişi ile canlanan alanlardan biri de ev tekstili… Bu alandaki güçlü marka kimliği ile şık koleksiyonlarını beğeniye sunan Sarev, çocuklar ve gençler için de modanın kapılarını aralıyor

Nevresim TakımıGünümüzde bireysellik büyük önem taşıyor. Kişiliğin yansıtıldığı mekanlar, özel renkler, desenler ve akımlar; günümüz modasının hemen her alanda uygulanabilir olmasına yardım ediyor.
Sarev’in ev tekstili koleksiyonunda özel olarak yorumladığı genç ve çocuklara yönelik tasarımlar da işte bu bireyselleşmeden ve kişilik yansımalarının yaşam alanlarında şekillenmesinden yola çıkıyor.

Markanın Space, Fanatic ve Kuki adını taşıyan; dinamik desen ve canlı renklere sahip nevresim takımları; 8 yaş üstü çocukların ve gençlerin beğenisine sunuluyor. Minik köpek desenleri içeren Kuki; dört farklı renk seçeneğiyle mekanlara farklı kimlikler yüklemeyi olanaklı hale getiriyor.

Çocuklar İçin Nevresim TakımıSpor tutkunu çocuk ve gençlere seslenen Fanatic nevresim takımı, büyük futbol takımlarının renklerinden oluşuyor. Taraftarı oldukları takımların renklerini odalarına taşıyabilen gençler, bu sayede spor heyecanını ve tadını sürekli duyumsayabildikleri bir alan yaratabiliyor. Uzaya meraklı olan çocuklar için ise Space adlı desenini hayata geçiren Sarev; tüm çocuk ve genç nevresim takımlarını tek kişilik olarak üretiyor. Sektörün tanınmış tasarımcısı Cenk Mommarje’nin imzasını taşıyan modeller; %100 pamuklu, anti bakteriyel ve çekmezlik özelliği sağlayan Sanfor uygulamasıyla üretiliyor.

Kaynak Homeshowroom

About author View all posts

gkc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.