İstikbal Regina Evlerdeki Yeni Buluşma Noktası

Yaşam alanı kimliği ile evin odalarına rakip olan mutfaklar, her geçen gün yeni bir yüzle karşımıza çıkıyor. İstikbal Regina koleksiyonunda yer alan modeller, farklı beğenilere seslenebilecek çeşitliliği ve işlevselliği ile beğeni topluyor.

İstikbal ReginaMutfak mobilyalarının sunabileceği performansın sınırlarını zorlayan İstikbal Regina koleksiyonu; bildiğimiz İstikbal kalitesini İtalyan tasarım anlayışı ile birleştiren çalışmalardan oluşuyor.

Markanın tasarımdaki anlayış farklılığı, şıklığı ve kullanım kolaylığı ile yaşam alanlarında yeni konseptler oluşturmaya olanak veriyor. Ürün çeşitliliği, farklı model ve renk seçenekleri ile bir çok alternatif yaratan İstikbal Regina mutfak ve banyolar, evin içindeki yeni buluşma noktası olarak lanse ediliyor.

Klasik ve modern mutfak seçenekleri ile bir çok beğeniyi karşılayan kuruluş; Canto, Palais, Karat, Ultra, Gent, Parma, Arte, Alessa, Felicia ve Zita modelleriyle mekanlara rahatlıkla uyum sağlıyor ve mutfaklarda keyifli zaman geçirilmesi için işlevsel özellikler sergiliyor. Raylı çekmece ve dolap sistemi, ankastre ürün kapakları, isteğe göre ada uygulaması, stor dolap, yerli ve ithal aksesuarlar bu seçeneklerden bazıları…

İstikbal Regina

Mutfak dışında şık tasarımları ve ihtiyaca yönelik çözüm alternatifleri sunan İstikbal Regina raylı dolap sistemleri de bir dolaptan daha fazlasını bekleyenler için tasarlanıyor. Tasarımlarda raylı çekmeceler, kullanışlı raflar, hareketli askılar ve pantolonluk bölümleri gibi özel fonksiyonlar da bulunuyor. Her eve ve her mekana uygun çözümler sunan marka; İstikbal güvencesinin yanında, ücretsiz projelendirme ve montaj hizmeti veriyor. Tasarımlarda üretim ve malzeme hatalarına karşı 2 yıl garanti sunuluyor.

kaynak: homeshowroom

About author View all posts

gkc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.