Çanakkale Seramik’ten Enigma Serisi

Çanakkale Seramik Engima Serisi

Son dönemlerde modern tasarımlarla trend oluşturan Çanakkale Seramik&Kalebodur markaları, lüks sınıfta yer alan yeni ürün serisi Enigma’yı kullanıcıların beğenisine sundu.
Porselen üzeri rotocolor baskı tekniğiyle üretilen Enigma’da volkanik taşların görüntüsü ve renkleri yansıtılıyor.

Altın ve platin görünümlü dekorlarıyla dikkat çeken seri özellikle lüks sınıfdaki uygulamalarda tercih ediliyor. Ürünlerde dekor olarak son dönemlerde gözde olan yaprak motifi kullanıldı. Lüks segmentte yer alan yeni seri, 60×60 cm ve 30×60 cm ebatlarında 5 renk alternatifi ile kenarları karelenmiş olarak üretiliyor. Ürünlerin dekorlarındaki özel tasarım, her iki ebatı birbiriyle kullanabilme olanağı sağlıyor. Bu da ürünü modern tasarım uygulamalarında tercih edilir kılıyor.

Enigma Serisi’ni farklı kılan en önemli özellik ise karoların alt ve üst yüzeylerinin porselen ve renkli olması. Bu özellik ürünlerin daha zengin görünümlü olmasını sağlıyor. Böylece ürün, kullanıldığı tüm mekanlara daha seçkin bir görünüm verme olanağı sunuyor.

Kolay temizlenebilme özelliğine sahip olan Enigma Serisi banyo ve konut içi çok çeşitli yaşam alanlarının yanı sıra, iş ve alışveriş merkezleri, mağaza ve showroomlar gibi mekanlarda, zemin ve duvar kaplamaları için rahatlıkla kullanılabiliyor.

İletişim:
Çanakkale Seramik Kalebodur
Adres: Büyükdere Cad. Kaleseramik Binası 34330 Levent
İSTANBUL – Türkiye
Telefon: 0212 270 70 00
Fax: 0212 283 28 07
Website: www.e-kale.com.tr

kaynak: raf.arkitera 

About author View all posts

gkc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.