Ev Dekorasyonunuzda Yaşam Tarzınızı Yansıtın

Yaşam tarzınız, kişisel seçimlerinizle şekilleniyor. Arge Mobilya koleksiyonundan, modern çizgide bir ev için, size özel öneriler seçtik.

Günümüzde belirli bir konsept içinde düzenlenen mekanların, dekorasyon trendi olarak kalıcılaşması; evinizde kendinizi en iyi şekilde ifade etmenize de yardımcı oluyor. Yakalanan çeşitlilik içinde, size dair bir alan oluşturmanız kolaylaşıyor.

Arge Mobilya Salon

Arge Mobilya koleksiyonunda yer alan bu salon uygulaması, kontrast renklerin bir araya getirilmesi ile oluşturulmuş. Metal ayaklar üzerinde yükseltilen oturma grubunda, tek bir desen üzerinden kumaş kullanımına gidilmiş. Gereken hareketliliğin sağlanması için, uyumlu kırlentlerden yararlanılmış. Geniş orta sehpa, wenge renginde ve ahşap… Metal ayaklar, bütünlük için ideal detaylardan… Duvarda kullanılan pano da uyumun görsel kalitesine katkı sağlıyor. Ahşap, kumaş ve metal, modern bir salonu şekillendiriyor.

Arge Mobilya Yemek Odası

Yemek odasında baskın renk tercihlerine gidilmiş. Dengeli kullanım, iki iddialı rengi bir araya getirmeyi başarıyor. Wenge renkli üniteler, beyaz kapaklarla tamamlanmış. Masa ve sandalyelerde de aynı özene rastlanıyor. Saklama alanı yeterli ve abartısız bir estetik kurgu ilk bakışta dikkat çekiyor. Duvarlarda da bu konsepte uygun aksesuarlara yer verilebilir.

Arge Mobilya Yatak Odası

Yatak odasında ahşabın hakimiyeti öne çıkıyor. Yatak başlığındaki deri detaylar, zarif ve ağırbaşlı bir hava yaratıyor. Karyolanın ve gardırobun güçlü duruşları mekanı karakterize ediyor. Tasarımda özellikle dikkat edilen unsur, seçkin ve asil bir duruş sergilenmesi olmuş… Bu sayede mekan, içerdiği özel olma duygusunu da sürekli tazeleyebiliyor.
Hareketliliği artırmak için ayaklı aydınlatmalardan, tek bir duvarda uygulanabilecek özgün desenli duvar kağıtlarından yararlanabilirsiniz. Yine zevkinize göre bu duvarı ayrı bir renkle boyayabilir ya da bu yılın trendi sticker’larla süsleyebilirsiniz. Modelin yalın yapısı, seçtiğiniz aksesuarlara kolayca uyum sağlayacaktır.

www.argemobilya.com 

Homeshowroom

About author View all posts

gkc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.