RocaKale ‘den Stil Vitrifiye Takımı

RocaKale, yeni vitrifiye takımında farklı geometrik formları bir araya getirerek kullanıcıların banyolara “Stil”lerini yansıtmalarına yardımcı oluyor.

Stil Vitrifiye Takımı geometrik formu, modern uygulamaları ile beklentilerin ötesinde bir banyo mekanı yaratılmasına olanak sağlıyor.

Rockale Vitrifiye Takımı

Stil Vitrifiye Serisi’nde iki farklı lavabo alternatifi bulunuyor. Stil’in 60x45cm ebadındaki dikdörtgen lavabosu ve 45x45cm ebadındaki kare lavabosu tezgah üzerinde kullanılıyor. Kare lavabonun tezgah üzeri ikili kullanımı alternatif banyo uygulamaları için ideal. Stil lavabolar RocaKale yüksek lavabo bataryaları ile kombine edilebiliyor.

Rockale Vitrifiye Takımı

Rockale Vitrifiye Takımı

Takımın asma ve duvara sıfır klozetleri de lavabolarla kusursuz bir tasarım uyumu sergiliyor. İhtiyaç ve beklentilere uygun olarak şekillenen ürünler fonksiyonel çözümler sunuyor. Stil asma klozetin yerden 8cm yüksekliği temizlik açısından her noktaya daha kolay ulaşılarak hijyen şartlarının sağlanmasına yardımcı oluyor. Serinin 3/6lt iç takımı ile sunulan duvara sıfır klozeti su tasarrufuna katkıda bulunuyor. Seride standart klozet kapağının yanı sıra Yavaş Kapanan Kapak opsiyonu da seçenek olarak sunuyor.

Stil ile banyolarda bir trend yaratmak mümkün oluyor.

kaynak:  arkitera.com

www.rocakale.com.tr

About author View all posts

gkc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.