Lazzoni Mobilyada Yenilikler

 

 

Lazzoni Mobilya

 

Sektöründe yarattığı ilklerle tanınan Lazzoni Mobilya, her gün yeniliklerle yeniden başlıyor hayata. 24.000 metrekarelik kapalı alandan oluşan fabrikasında üretim yapan Lazzoni, 2008 yılında büyümesini yüzde 150 artırmayı hedefliyor.

Lazzoni Mobilya

Firma, yeni makine parkıyla üretimini iki katına çıkararak, franchise sistemi ile butik mağazaları bünyesine katmaya devam ediyor. Haziran ayında İstanbul Florya’da ve Kıbrıs Lefkoşa’da yeni mağazalarını hizmete sokacak olan Lazzoni, farklı ülkelerden gelen talepleri karşılamak için gerekli donanım ve altyapıyı çoktan hazırlamış.

2007 İMOB fuarını başarılı bir şekilde tamamlamış olan firma sayesinde, modüler mobilyanın getirdiği avantajları kullanarak, renk alternatifleri ile zenginleştirilmiş üç boyutlu odalara, estetiğin ve işlevselliğin birleştiği aydınlatma çeşitlerine, aksesuarından yatak örtüsüne tüm detaylarıyla sahip olabilirsiniz.


LazzoniMobilya.com.tr
Ad:
Karacakaya Cad. 144 Siteler Ankara
Tel: 0312-349 16 35
Ad: Uğur Mumcu Cad. 80 GOP Ankara
Tel: 0312-446 28 05

 

kaynak: country homes

About author View all posts

gkc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.