ITALDEKO İtalyan Banyo Tasarımları

Adatto Casa Couture
İlk defa couture tarzını banyolarda kullanan Adatto Casa Coture Koleksiyonu farklı tasarımcıların koleksiyonlarından oluşuyor. Mobilyasından bataryaya kadar tüm banyo koleksiyonu koleksiyona özel olarak tasarlanıyor. Deri banyo mobilyaları, Venedik cam ve el işçiliği ile üretilmiş özel lavabo, banyo dolabı ve tezgahlar Adatto Casa Couture Koleksiyonu’nu farklı kılıyor.

IDEAGROUP
İtalya’nın en büyük banyo üreticilerinden biri olan IDEAGROUP çok çeşitli model ve kaplamalarda İtalyan banyo sağlıyor. Aynı zamanda Türkiye dahil olmak üzere geniş ve hızlı üretim kapasitesi ile dünyanın çeşitli merkezlerine büyük projelerde İtalyan banyo temin ediyor.

Disenia Mimari Duş Sistemleri
İtalyan duşakabin markası Disenia her mekana uygun ve her formda özel tasarım duşakabin sistemleri sağlıyor.

NEWFORM Batarya, Duş ve Wellness Sistemleri
İtalyan Newform mutfak, banyo ve dış mekan için özel tasarlanmış farklı koleksiyonlar sunuyor. Farklı renk, desen ve formlarda, çok fonksiyonlu mutfak ve banyo bataryaları, tavana ya da duvara monte edilebilen müzik sistemli duş ve wellness ürünleri, farklı formlarda dış mekan duşları dikkat çekici bazı ürünler.

About author View all posts

gkc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.