Merinos’tan Yepyeni Işıltılı Bir Koleksiyon!

Merinos Mobilya, Işıltı isimli yeni bir mobilya koleksiyonu hazırladı. Merinos Mobilya, Işıltı Koleksiyonu’nda, sakin renkler taş ve simlerle bütünleştirilerek gösterişli bir sadelik oluşturuldu.

Koleksiyonda tekdüzelik yerine değişik yüzeyler bir bütün halinde kullanılarak zengin bir görsellik yaratıldı. Merinos Mobilya Işıltı Koleksiyonu renk grubu olarak ise siyah ve beyaz ile gümüş sim, bej ve toprak renkleri ile altın sim ve beyazla kombinlenen kırmızı, turuncu, mor gibi canlı renklerden oluşuyor.
Fonksiyonelliğe önem verilen Işıltı koleksiyonunda yer alan tüm ürünler konsept halinde tasarlandı.

Tüketiciler beğendikleri konseptteki ürünleri tüm evlerinde yer alacak yemek odası, yatak odası, halı, oturma grubu, ev tekstili olmak üzere kombine edebiliyorlar.
Dünyanın en büyük 3 halı üreticisinden biri olan, Türkiye’nin ise en büyük halı üreticisi konumunu yıllardır koruyan Merinos, 2004 yılından bu yana üretmeye başladığı mobilya, ev tekstili ve aksesuar modellerinin kalitesinin yanında özgün ve kullanışlı tasarımları ile de göz dolduruyor.

               

About author View all posts

gkc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.