Vanucci Zircone serisi – bambu’nun uğurunu mutfağınıza taşıyor

Şans ve uğurun sembolü bambu ağacı “Vanucci Zircone” ye ilham verdi.

20.08.2008

Tasarım felsefesinin temeli doğayla bütünlük olan Vanucci’nin Zircone serisi ahşabın tüm sıcaklığını evinize taşıyor. Vanucci’nin sunduğu ahşap seçeneklerinden, şansı sembolize eden bambu, mükemmel cilanın verdiği derinlik efekti ile mutfaklarda üç boyutlu bir etki yaratıyor. İnce bambu sazlarının sık döşenmesiyle ahşap etkisi artan Zircone mutfaklarda bambu kapakların lake ile uyumu da göz alıcı. Fonksiyonelliği daima ön planda tutan Vanucci tasarımcıları tarafından diğer modeller gibi modüler yapıda geliştirilen Zircone mutfaklar bambu dışında, yine çok özel kaplamalar olan karaçam ve dumanlı çınarın yanı sıra, ceviz, meşe, kiraz ve venge renklerini de seçenek olarak sunuyor. Tüm bu doğal ahşap kaplamaları mat ya da parlak cilayla kullanabilirsiniz. Vanucci’nin modern hayata hizmet eden fonksiyonel tasarımları, mutfakları monotonluktan uzak, yemek hazırlamayı pratik ve eğlenceli hale getiren bir yaşam alanı haline getiriyor. Rahat çalışma alanı sağlayan geniş tezgahları, derin saklama üniteleri, çekmece içi sensörlü aydınlatmaları ve işlevsellik adına sunduğu tüm çözüm önerileri ile Vanucci mutfaklar her ihtiyaca cevap veriyor.

Vanucci Hakkında

1995 yılında kurulan ahşap dekorasyon ürünleri sektörünün deneyimli firması Prodek, 2005 senesi itibari ile kapasite hacmini genişleterek Vanucci markalı mutfak ve banyo mobilyaları üretimine ağırlık vermiştir. Prodek aynı zamanda, Türkiye gayrimenkul sektörünün konut pazarı alanındaki lider kuruluşlarından biri olan Sinpaş Grubunun da iştiraki konumundadır.

2008 senesini üretim ve marka yatırım yılı olarak kabul eden Prodek, yenilikleri ve atılımları ile alanında öncü firmalar arasında yer almayı başarmıştır. 1.Ulusal Mobilya Tasarım


Mobilyaları yarışmasında , “Ev Mobilyaları Tasarımı” ve “Mutfak ve Banyo Mobilyaları Tasarımı” alanında birincilik ödülüne hak kazanan firmanın başarılı iç mimarı Serkan Şimşir’de elde ettiği başarıyla, Prodek’in bu alandaki iddiasını ortaya koyar niteliktedir.


www.vanucci-tr.com

About author View all posts

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.