Moroso Tasarımları Şimdi Haaz Galeri’de

Morroso - Konstantin Grcic (Osorom)

Morroso - Konstantin Grcic (Osorom)

Moroso - Alfredo Häberli (Take A Line For A Walk)

Moroso - Alfredo Häberli (Take A Line For A Walk)

İtalya’nın en ünlü tasarım fabrikası Moroso, şimdi Türkiye’nin ilk tasarım üssü HAAZ Galeri’de.
Oturma grupları, sandalyeleri, masa ve aksesuarları ile İtalya’nın en ünlü tasarım fabrikası Moroso, şimdi Türkiye’nin ilk tasarım üssü HAAZ Galeri’de.

Koleksiyonunda Patricia Urquiola’ın B-Side’ından Kazuhiko Tomita’ın Ukiyo Table’ına, Alfredo Häberli Take a Line For A Walk Armchair’ından Konstantin Grcic’in Osorom’una kadar tasarımı sanata yakınlaştıran pek çok olağanüstü ürün Moroso çatısı altında toplanıyor. Moroso için tasarım yapan diğer dünya çapında tanınmış isimlerden bazıları ise; Carlo Colombo, yine Haaz Galerinin temsil ettiği tasarımcılardan Tom Dixon, Enrico Franzolini, Konstantin Grcic, Toshiyuki Kita, Ross Lovegrove, Aziz Sarıyer, Marcel Wanders ve Marc Newson.
Tasarımı, dünya çapında kalite standartları ve konfor ile birleştiren Moroso, tasarımı sadece bir kelime olmaktan çıkarıp günlük hayatınızın bir parçası haline getiren koleksiyonu ile HAAZ Galeri’de.

HAAZ Galeri / Hafta içi 10.00 – 19.00

Tel +90 212 285 07 57

www.haaz.info

About author View all posts

brc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.