Siemens blueTherm ile Kusursuz Kurutma ve Tam Koruma

Siemens - blueTherm

Siemens - blueTherm

Kullanım ömrü boyunca enerjiyi en az tüketen dünyanın ilk kurutma makinesi Siemens blueTherm, hassas kurutma özelliği ve sessiz kurutma teknolojisiyle çamaşır kurutmada dört dörtlük bir kullanım sunuyor. Yeni Siemens blueTherm kurutma makinesi, yüzde 50’ ye varan oranda enerji tasarrufu ile ütü ve çamaşır asmak için gereken zaman kaybını minimuma indiriyor.
Dünyanın en düşük enerji tüketimini sunan yeni Siemens blueTherm kurutma makineleri sadece enerji tüketimini düşürmekle kalmıyor, aynı zamanda sağladığı süper hassas kurutma sayesinde giyecekleri de maksimum derecede koruyor. Siemens blueTherm kurutma makinesi dünyanın ilk kendi kendini temizleyen filtresi sayesinde ise tüm kullanım ömrü boyunca enerjiyi en az tüketen dünyanın ilk kurutma makinesi olma özelliğini de taşıyor ve ayrıca kullanım konforu sunuyor.

Çamaşırlarınızı en hijyenik şekilde kurutmanıza yardımcı olan blueTherm, ütü zahmetini de minimuma indirgiyor. Eviçinde ve dışında görüntü kirliliğine son veren kurutma makinemiz 8 kg kapasitesiyle iş yükünüzü inanılmaz hafifletecek ve artık her evde bulunması gereken bir ürün halini alacak.

Çamaşır kurutmak için gerekli zaman ve yer sorununu tamamen ortadan kaldıran model, çamaşırlarınızın dönüş yönünü değiştirmeden sürekli hava akımı ve sabit ısı sağlayarak kurutan softDry tambur özelliğiyle kurutma esnasında oluşan yıpranmayı engelliyor ve hassas kurutma sağlıyor.

Şimdi ve her zaman düşük enerji tüketimi
Dünyanın ilk filtrelerini kendi kendine temizleyebilen kurutma makinesi blueTherm, elle temizlemeye gerek kalmadan kondanser üzerine yapışan tüy parçacıklarını, üzerinde tek bir tane bile kalmayacak şekilde kendi kendine temizliyor. Avrupa’da uzun yıllardır çalışmalarını enerji ve çevre konularında sürdüren Eko Enstitüsünün (Öko Institut) enerji ve çevre bilinci için önerilen cihaz, kondansatörünü kendi kendine temizleyebilen tek kurutma makinesi özelliğini de taşıyor.

Kalıcı enerji verimliliği için sürekli otomatik temizleme yapan modelde, enerji tüketimi ürünün bütün kullanım ömrü boyunca en düşük seviyelerde kalıyor. Ayrıca, blueTherm teknolojisinin işleyişi esnasında kurutma işlemi sırasında çamaşırlar üzerindeki buharlaşan su da filtrelenilerek kullanılıyor. Dolayısıyla ilave bir musluk bağlantısına veya su tüketimine gerek duyulmuyor.

Siemens’in gelecek için enerji kaynaklarını da daha iyi kullanma bakış açısıyla geliştirdiği blueTherm teknolojisi düşük enerji tüketimi sayesinde, çamaşırlarınızın yanı sıra doğayı da koruyor. Ürün, verimli enerji kullanımı sayesinde geleneksel sınıfındaki diğer kurutuculara kıyasla yüzde 50’ ye varan oranda enerji tasarrufu sağlıyor. Bu özellik sadece çevreye yarar sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda kullanıcının bütçesine de anında fayda getiriyor.

Yıkama+kurutma 55 dakika…
Siemens çamaşır makinelerinde bulunan Süper Kısa 15’ programı ile yıkanan çamaşırlar, otomatik olarak belirlenen en uygun ısı ve devir seçimi ile kurutma makinelerinde sadece 40 dakikada kullanıma hazır hale getiriliyor. Yani BlueTherm kurutma makinesi bir Siemens çamaşır makinesiyle birlikte kullanıcısına önemli bir zaman kazandırıyor. Yıkama+kurutma sadece 55 dakikada tamamlanıyor.

Sabit ısı: Yeni ısı pompalama teknolojisi
Siemens blueTherm kurutma makinesi ısıyı çamaşırların cinsine bağlı olarak her zaman uygun düzeyde tutuyor. Böylelikle çamaşır türüne bağlı olarak çamaşırlarınızın en hassas, en hızlı ve en tasarruflu şekilde kurutulmasını sağlıyor.

Kolay ütüleme: Kırışıklık önleme tuşu
Siemens blueTherm kurutma makinesinin kırışıklık önleyici tuşu, gerek kurutma işlemi sırasında gerekse işlemden sonra makine içerisinde çamaşırları 120 dakika boyunca kırıştırmadan muhafaza ediyor. Bu program sayesinde çamaşırlar daha az kırışıyor ve ütüleme işlemine daha az zaman harcanıyor. Hatta bazı çamaşır türlerinde ütülemeye bile gerek kalmıyor.

Dünyanın en sessiz kurutma makinesi
Siemens blueTherm, sessiz kurutma teknolojisi sayesinde sessizlik konusundaki dünya rekorunu da elinde tutuyor. Siemens’in yeni nesil kurutma makineleri özel ses izolasyonları sayesinde, duymak istemediğiniz sesler yüzünden keyfinizin kaçmasına izin vermiyor. Çok sessiz çalıştığı için geceleri dahi cihazınızı gönül rahatlığı ile kullanabiliyor ve eğer bulunduğunuz yer için geçerliyse indirimli elektrik kullanım fiyatlarından da faydalanabiliyorsunuz.

Ayrıntılı bilgi çin;

444 66 88

About author View all posts

brc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.