Mondi’den Yeni Rio Yatak Odası Takımı

Mondi - Rio Yatak Odası

Mondi - Rio Yatak Odası

Mondi, ürün yelpazesini Rio Yatak Odası Takımı ile genişletiyor.Fonksiyonel kullanımı şık tasarımlar ile birleştiren ve ekonomik fiyatlar ile tüketici ile buluşturan Mondi, yatak odası dekorasyonuna Rio Yatak Odası Takımı ile modern ve farklı bir anlayış getiriyor. Çağdaş bir yaklaşım ile tasarlanan Rio Yatak Odası Takımı, beş kapılı gardırobu, iki komodini, aynalı tuvalet masası ve şifonyeri ile yatak odasında ihtiyaç duyulabilecek tüm ürünleri bir arada sunuyor.

Rio Yatak Odası Takımı ünitelerinde yer alan aynalı uygulamalar, takıma şık ve modern bir görünüm kazandırırken, kullanılan mekana da daha geniş bir görünüm kazandırıyor. Diğer yatak odası takımlarından farklı olarak, Rio”nun gardırobunda bulunan çekmeceler, tuvalet masasındaki küçük raflar ve çok bölümlü gardırobun içinde bulunan özel kravat askılığı da takımın işlevsel kullanımını ön plana çıkarıyor.

Rio Yatak Odası Takımı”na modern bir görünüm kazandıran zebrano renk üzerindeki dikey çizgiler ise krem rengi ile bütünleşerek takımın zarif tasarımını ön plana çıkartıyor. Yatak başlığıyla bütünlük sağlayan kulplar ise ürünün modern görünümünü tamamlayıcı nitelikte.

Yatak odalarında yeni konseptler yaratmak isteyenler için Rio Yatak Odası Takımı, Türkiye çapına yayılmış Mondi mağazalarında tüketicisi ile buluşuyor

Ayrıntılı bilgi için;

www.mondi.com.tr

About author View all posts

brc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.